Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valami jó ebédtipp holnapra?...

Valami jó ebédtipp holnapra? (Vega vagyok, és épp fogyózom:D

Figyelt kérdés

Kifogytam az ötletekből, gondoltam valaki hátha tud valami ötletet adni:D A lényeg, hogy lehetőleg alacsony kalóriatartalmú legyen, és ne legyen benne hús.

Köszi:D

És a hülye válaszoktól kíméljetek;)


2011. febr. 8. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor én fogyóztam, gyakran ettem gombapörköltet, 5 dkg rizzsel.gomba 20-25 dkg is lehet, és jól tud lakni vele az ember. no meg finom is, szerintem.
2011. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami főzelék, (hozzá főtt tojás, ha belefér.) Vagy saláta: Fehérkáposzta, lila káposzta, fekete retek, sárgarépa lereszelve, citrommal, olivaolajjal meglocsolva.

Lehet: szója-pörkölt, szója-brassói, köles-fasírt.

2011. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doboszoli ***** válasza:
Futás közben, gondolj egy szál répára.(pajzán gondolat kizárt, mert hizlalhat!)D)
2011. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hehe:D Köszi:) Am nekem is ezek jutottak eszembexD
2011. febr. 8. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok vega, de a leghasznosabb gyors, de egészséges fogyókúrám az volt, mikor minden nap rízst ettem, különféle összekevert párolt zöldségekkel.


Ha tejterméket fogyasztasz, akkor csak a joghurt és a kefír jöhet szóba! Tejföl sajt az kizárva.


Ha tojást is fogyasztasz, akkor a főttojás is mehet bele.


A rízsfajtákat változtathatod (nagyon sok van és az ízük is különbözik) és a zöldségeknek is nagy a tárháza! :)


Emelett a saláta is mehet!


A kávét jöbb ha lecsökkented napi 1 adagra.


Alkohol kizárva!


Minimum 2 hét, de nekem csodákat művelt!

2011. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2 hét alatt mennyi ment le?
2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-4 kg ment le.

De a diéta azért használ, mert tényleg nem eszel semmi mást, csak rizst + zöldséget + salátát + joghurtot + kefírt+ citrusos gyümölcsöt (narancs mandarin ...). De cserébe annyit ehetsz, amennyi jólesik!

Citromos víz \ tea fogyasztása besegít! 2l\nap


(ha hagyma nélkül kibirod, akkor azt is leteheted, vagy csak délelött fogyaszd)

2011. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Hétvégén kiszedem a fagyiból az utolsó adag karácsonyi bespájzolást, (marhapörkölt) utána megpróbálom, kezdetnek ez a 3-4 kg is jó lesz. A rizst imádom!
2011. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!