Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi cukrot használtok el...

Mennyi cukrot használtok el általában 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

És hányan vagytok?


előző kérdésből adódott a kérdésem,mivel a kérdező 1 gramm cukrot nem használ,és más válaszoló se.


Mi meg cukrot cukorral...tea,kávé,sütik,jópár kaja,de ha elvetemült vagyok és nincs itthon a kedvenc bocicsokim akkor még magában is bekapok 2 kanál cukrot:D

kettőnkre havi 6-8 kiló elfogy,karácsony,husvét és egyéb sütizős időszakban duplája is.


2011. márc. 1. 23:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a választ én írtam az előző kérdésre:


Mi 3 fős család vagyunk, és egy kg cukor kb egy évig elegendő. Nem cukrozunk semmit, süteményt nem sütök (néha veszünk készen, de alapvetően gyümölcs és gyümölcssaláta"zabálók" vagyunk) :) Kávét csak én iszom, édesítőszerrel. Szóval nekünk így tart ki egy kg cukor, hogy néha a paradicsomszószba megy egy kevés, vagy ha vendég van, és kér a kávéjába, illetve ha rizskochot csinálunk nagy ritkán.


Tehát havonta kb. kevesebb mint 10 dkg-ot.. De nagyrészt az se mi, hanem vendégeink :)

2011. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%

Egyedül lakom,kb 1-2-3havonta veszek cukrot.Ha

sütök sütit, akkor előbb elfogy vagy ha a párom sokat van nálam:)

Teát-kávét édesítőszerrel iszom, max úgy csalok,hogy 1,5 liter teába rakok 1 evőkanállal és akkor nem lehet kiérezni annyira az édesítőszert.

Zöldség vagy húslevesbe szoktam rakni még 1-1 teáskanállal, a paradicsomos kaják meg tűrik rendesen a műcukrot...nem lehet érezni...

2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Kristálycukrot egyáltalán nem, van itthon barna cukor, illetve nádcukor, valamint méz (amibe csak lehet, ez utóbbit teszem), így mi is kijövünk évi 1-2 kg (barna, illetve nád) cukorból.
2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
23:22-es vagyok, azt kihagytam, hogy 6-an vagyunk.
2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

5 tagú család, plusz néha a 6. gyakori vendég :) Már majdnem családtag.


Minden héten vagy minden másodikon 1 kg cukor...

2011. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mert a barátnőm veszi. De most hoztunk be az osztrákoktól jó pár kilót. Nálunk nincs vasárnapi ebéd süti nélkül és mivel én utálom a mézet, ezért mindent cukorral édesítek. Szóval 1-2 kg biztosan elfogy egy hónapban. Lehet, hogy valakinek egészségtelen, de én a túrós tésztát is cukorral eszem, sőt még a natúr kukoricapehely tejét is megcukrozom, hogy legyen valami íze. Kávézni nem szoktunk, de a hideg hónapokban sok tea fogy. Az előző kérdésnél írták páran, hogy nem szoktak sütni, inkább vesznek valamit. Nekem pont azoktól az E (Exxx) vitaminokban gazdag bolti sütiktől megy el az étvágyam. Többnyire nem is finomak (persze van kivétel).
2011. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
69%
1. vagyok. Csak nézek jó nagyokat... Már kezdem azt hinni, hogy mi egészségtelenül kevés cukrot fogyasztunk.. :) És a vicc, hogy még soványak se vagyunk :(( (na jó, kövérek sem, de a normál súlyhatár felső szélét súroljuk).
2011. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én írtam, hogy néha veszünk sütit. Ez úgy néz ki, hogy havonta kb. egyszer 3-4 db rákóczi túróst, vagy zserbót. :) Nem nagyon vagyunk sem süteményesek, sem csokoládésak, ha édesség, akkor inkább gyümölcs, vagy joghurtok zabkorpával.
2011. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
Pff az első válaszoló komoly... 1 cukor 1 évig :D nálunk 6 fős család, havi 3 cukor minimum és ez csak teába és kávéba.
2011. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
51%
Pedig komoly válasz volt... mi értelme lenne itt névtelenül hazudozni? 10 éve "vezetek" saját háztartást (ahol egyébként 2-3 naponta főzök, csak sütni nem sütök!), és 10 év alatt durván 10 kg cukrot használtunk el.
2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!