Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pickwick banános tea?

Pickwick banános tea?

Figyelt kérdés

Találkozott már vele valaki boltban?

Egyszer egy variációk dobozban volt, azóta se olyan variációt sem találok, sem csak banánost.


2011. márc. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pickwicket nem láttam én se, de van London banános, az nagyon finom!
2011. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam még régebben, nekem nagyon bejött. Pesten a Váci úti Tescoban (Újpest városkapunál) láttam mikor legutóbb voltam, az olyan 2 hónapja volt variációban, de csak banánost még én se láttam soha.
2011. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van itthon egy üres dobozom. Kék doboz, az elején banánfürt. Pickwickes.

Emlékszem sokat ittam ilyet, de nem tudom, lehet-e még kapni.

2011. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írtam a pickwick teák forgalmazójának ezügyben, mert nekem is a kedvencem volt. A válasz, hogy "hosszas marketingkutatói tevékenység" eredményeképpen megszüntették a banános teát, és nem is tervezik a forgalmazását :/ ki kell próbálni más márkákat...
2011. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is ettől tartottam, hogy megszüntették.


Az újpesti teszkót azért holnap megnézem. :)

2011. márc. 20. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ott is ilyen raktárban megmaradt készlet volt. 1-2 helyen még lehet találsz így, egy kis szerencsével.
2011. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!