Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Először kakaópor, majd rá a...

Először kakaópor, majd rá a tej vagy fordítva? Cukrot szoktál tenni bele?

Figyelt kérdés
igen,ez tényleg érdekel:D
2011. márc. 21. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kakaópor, cukor összekever, kevés tejjel kikever, sok tejjel felhigít. :)
2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cidrimacko válasza:
100%
Kakaó, majd cukor, langyos, vagy forró tejjel (kevéssel) felhígítva, majd utána a többi tej:)
2011. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ált. instant kakaót iszok, mert közösen vesszük az albérlőtársaimmal és valahogy ez alakult ki. Abba nyilván nem keverek plusz cukrot :) Por + tej és együtt megmelegítem a mikróban.

Ha meg rendes, "natúr" kakaóból készítem, akkor úgy, ahogy előttem írták.

2011. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Először mindenképp kikeverem a cukorral, mert így nem csomósodik. Aztán kis tej, sok tej.

Én instant kakaót nem iszom, finomabb is a rendes, meg igyekszem egészségesen élni és minél kevesebb emulgeálószert és hasonló műdolgokat fogyasztani.

2011. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én a tejeskávét szeretem, de a lányomnak sokszor készítek.Én a tejet melegítem először, majd a forró tejben elkeverem a kakaóport egy darabka keserű csokoládéval és cukorral.Botmixerrel habosítom. Néha tejszínt is teszek bele és a habra is szórok kakaót,vagy csokireszeléket.
2011. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Melegítek egy kis vizet (ki nem állhatom a forralt tejet ill. a szagát), bele a kakaópor, majd a tej, aztán a méz.


Üdv!


ui.: a lányom ragasztkodik a mézhez, én anélkül iszom.

2011. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először a kakaópor (instant Nesquick, a keserűeket utálom, azokat csak sütibe használom), utána a tej. Ha fázom, akkor előbb megy a tej a mikróba, forró legyen és utána bele a kakaópor. 20n
2011. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!