Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érettségire mivel turbózhatnám...

Érettségire mivel turbózhatnám fel az agyam? A szőlőcukor nem a legjobb szerintem.

Figyelt kérdés

Ugye reggel 8-kor kezdődik és az elég korai időpont, tudtok valamit (kaja,pia) amitől felébredek és pörög az agyam rendesen?

Emelt matekhoz jól jönne.


2011. ápr. 19. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szőlőcukor a legjobb. Ezen felül csoki, energiaital, de szerintem az ásványvíz+szőlőcukor kombónál nincs jobb.
2011. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

A legjobb tuning, ha nem parázod túl. Én érettségi közben minden este kint söröztem és pezsgőztem a haverokkal, aztán hajnal 2-3-ig átnéztem az anyagot, 7-ig aludtam. Eredmény: magyar 91, töri 93, matek 95, angol emelt 95.

Sok sikert!


23/F

2011. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nna, előző, laza vagy!

javaslom a tanulással való turbózást

szerintem aznap felébredsz időben :))))

szőlőcukor jó, de csak napi egy-két szem

mégjobb a mazsola: ami természetes szőlőcukor!

2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem nagyon bevált, az a Memolife nevű tabletta. Gyógyszertárban kapható étrend kiegészítő halolajjal. De tényleg jó volt, én vizsgaidőszakban szedtem, előtte kb egy hónappal kezdtem és olyan plusz kapacitása lett az agyamnak, hogy nagyon pengének éreztem magam, sokkal gyorsabban tanultam!
2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem parázom túl csak gáz lenne ha álmos lennék mert a matekon azért kell gondolkodni:D

a szőlcukorral az a baj szerintem hogy miután megeszed rendesen feldob aztán elmúlik a hatása és rosszabb lesz az agyad mint alapesetben,de végül is ha folyamatosan zabálod a tablettákat úgy meg lehet oldani.

2011. ápr. 19. 22:42
 6/13 A kérdező kommentje:
ez a memolife jól hangzik, lehet hogy szerzek is gyorsan, de más a funkciója mert ezt nem vizsga alatt kell betolni
2011. ápr. 19. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a memolife engem is érdekelne, hogy nem csak átverés, vagy valamilyen placebo?
2011. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szervezet fokozott igénybevétel esetén a szervezetből legelőször a magnéziumot használja fel. A sportolóknál az izomzatból, a szellemi munkát végzőknél az agyból. Vagyis pótold vissza az eddig elhasznált magnézium-készletedet pezsgőtablettával, vagy gyógynövény-készítményekkel.


Vizsga reggelén "hideg-zuhany", és ne parázz!!!


Előző nap és főleg aznap reggel már elő se vedd a könyvet, ugyanis az eddig tanultak már "leülepedtek" az agyban, és vizsgakor az jön felszínre, amire akkor szükséged lesz. A frissen átnézett részek (előző napi, aznap reggeli) nem érkezik "leülepedni" és gátolja a régi ismeretek felhozatalát.

2011. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor-kávé a legjobb!

Bár ismerősöm csokiba mártott kávét rágcsált!:)

Vagy a mazsolás csoki!

Energiaital azért nem jó,mert szénsavas,és "hígított" nagyon,bármilyen fajta is.....ezért hamar kimegy a koffein hatása!Ezért jobb a kávé!

De ha bírja a gyomrod,akkor fél dl vízben 2 szem szőlőcukrot áztass el és idd meg egyszerre,ahogy szombat esténként....:D:)

Utána vársz 5 percet,és 1-2 dl tömény fekete kávé!!Olyat kell főzni,amiben szokták mondani megáll a kanál,mert az nagyon erős!Cukor,minden nélkül kell inni,tehát se tej se semmi,mert úgy az is hígított lesz!!

Hirtelen ennyi jut eszembe!

2011. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja és még eszembe jutott,ahogy olvasgattam a hozzászólásokat,hogy a meomlife tényleg jó:)

És nem placebo....:D

Ismerősöm poloskával szeretne érettségizni.....Meg fogtöméssel....:)

2011. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!