Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyitva lesz ma Lidli, vagy...

Nyitva lesz ma Lidli, vagy valamilyen bolt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kis maszek boltok szerintem. De Lidl, Aldi, Spar, Tesco, Auchan stb. ilyen áruházak nem.
2011. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

sarki bolt, ha a tulaj ül bent vagy a benzinkutak shopja....


piros betűs ünnep van...csak azt nem értem, miért várnátok el, hogy ünnepnapon nyitva legyenek az üzletek

2011. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nemrég értem haza a T betűs multiból. Este fél 12-ig ültem a kasszában, még a túlórámra is rá kellett húznom fél órát mert a kedves vásárlók nem voltak hajlandóak felfogni, hogy zárunk. Akinek nem jutott eszébe időben bevásárolni az vegye meg a kenyeret meg vasárnap a tejet a sarki boltban drágán. Nem értem miért várják el egyesek hogy még ünnepnapon is nyitva legyünk. Lehet hogy nekik nem tetszik, hogy hétvégére esik az ünnep és nem kapnak plusz szabadnapot, de mi az ünnepek kivételével minden hétvégén benn gürizünk kivéve a havi egy szabad vasárnapot, szerintem megérdemeljük ezt a kis pihit.
2011. máj. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Piros betűs ünnep van, alien május 1. Ilyenkor max. a benzinkút van nyitva.
2011. máj. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

01:51

Én sem értem,hogy miért nem lehet nyitva akár pirosbetüs ünnepen is nagybolt,hisz gondolom ,te mint nagybolti pénztáros is joggal elvárod,hogy akár még ünnepnapon is adjanak neked áramot a villanyosok,vagy vehessél a csapodon vizet,és ne azt magyarázzák a vízművesek ,hogy ma azért nincs víz a csapban,mert pirosbetüs ünnep van.

2011. máj. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz nyitva, csak a virágboltok, vendéglátóhelyek és a törvényben meghatározott egyéb üzletek.pl saját üzlet,ahol a tulaj áll a pult mögött.Ha alkalmazott, akkor már szigorúan büntetik.

teljesen megértem T-s hölgyet!!most legalább törvény tiltja, hogy nem cibálhatják be őket .

A szolgáltatás más tészta, ne keverjük a szezont a fazonnal. a folyamatosan működő termelő üzemek sem állnak le egy napra, mert ünnep van.Szolgáltatni kötelező, de

vásárolgatni vasár-és ünnennap nem hinném.

Egy gondos család bevásásrol hétvégén, ünnepek előtt.

ha meg valami mégis kimaradt, átrendezi a menüt.

üdv-egy együttérző vásárló-

2011. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Virágboltok tuti nyitva vannak?
2011. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Bakker, én ma akartam bevásárolni. Akkor ezt benéztem...ma mégse főzök :)
2011. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Én is utálom a bezárt boltokat . Ha már bolt, akkor legalább nappal legyen nyitva .
2011. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
30%
Semmi értelme ezeknek az ünnepeknek!csak hátráltatják az embert!
2011. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!