Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használ valaki befőzőautomatát?

Használ valaki befőzőautomatát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám kinézte magának ezt a masinát : [link] Elég húzós ára van, így mielőtt rászánom magam szeretnék infokat gyűjteni róla. Van itt valaki aki esetleg használta már? Vélemények? Előre is köszi
2011. máj. 5. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ma reggel az RTL-en a reggeliben Keleti Andi csinálta ezzel a befőtteket. Ő nagyon istenitette, és állitólag savanyúságot is lehet eltenni vele minden tartósitószer nélkül. Nekem tetszik, kipróbálnám.
2011. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiváló celebjeink jó pénzért mindent képesek isteníteni...

én maradok a hagyományos befőzési módszereknél.

2011. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha több üveggel főzöl be,akkor elég macerás egyenként betenni a masinába,és úgy tenni száraz dunsztba. Anélkül nem valószínű,hogy elállnak a befőttek.

Én biztosan nem venném meg.

2011. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hülyüljünk már :) Ez egy egyszerű vízmelegítő... Semmivel sem több. Persze, "befőzőautomata" :D:D
2011. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%

Szia!

Én már 8 éve használom a befőzőautomatát és a leghasznosabb háztartási gépem!!!!!

Szerintem akkora a különbség mintha kézzel mosná vagy géppel.

Nyersen az üvegekbe teszed a gyümölcsöket,cukrot rá, vizet,fémtető majd a befőzőautomata.Nem kell szirupot főznöd, de akár cukor nélkül is lehet !!! Az automatába az üvegek köré víz, majd a táblázat segítségével beállított hőfok és idő alapján a gép elvégzi a dunsztolást.Ha lejárt a program, vagy benne hagyod kihűlni az üvegeket, vagy mehet a helyére a befőtt. Nem kell száraz dunsztba rakni!!!Évekig eláll, nem barnul meg (nem citrom savazom).Egyszerre 18 db hétdecis üveg belefér.

Nem csak a gyorsasága miatt a kedvencem, talán ami még ennél is fontosabb TARTÓSÍTÓSZER NÉLKÜL minden egészséges és finom!!!!!

Nagyon finomak a zöldségek,borsó,zöldbab,savanyúságok.

Megnéztem a honlapot, nagyon színvonalas és részletes.


Csak ajánlani tudom:)

2011. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nyugodtan megveheti anyukád, hatalmas segítség.Évekkel ezelőtt nekem is úgy ajánlották,a dupláját is kifizetném érte!!! Gondolom neked ez most hihetetlen? Aki megtapasztalta akár csak egyszer is milyen hasznos, az biztosan osztja a véleményemet.Sajnálom azokat akik próbálják magukat lebeszélni róla, nem tudják mit veszítenek.
2011. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!