Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy kell csirkét vágni, hogy...

Hogy kell csirkét vágni, hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
Baltával elsőre át lehet vágni a nyakát? Ki kell kötözni, hogy ne ficánkoljon (mert akkor a kezemet vágom le :S ) ?
2011. máj. 15. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
sajnos úgy nemnagyon lehet megölni valaki hogy ne legyen neki rossz. De ismerősünk mundta hogy ő simán egy ollóval elvágja a nyakát, szerinte úgy egyszerűbb és gyorsabb
2011. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Baltával ja, simán le lehet csapni a fejét, csak nem szabad elpiszmogni, határozottan le kell b@szni a fejét.

Én még soha nem kötöztem meg, mert attól megijednének.

2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
kérlek ha levágod baltával a fejét, ugyanúgy fog futni egy darabig.
2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fut, hát tartani kell!
2011. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Elkapod a pipit, és erősen megfogod egyik kezeddel a két szárnyát a tövénél (mint egy virágcsokrot). Hátrahúzod a nyakát, és a fejét is befogod ebbe a szorításba. Ettől a csirke teljesen elkábul, és mozogni sem igen tud.

Egy, mély, határozott vágással kell elmetszeni a nyakát. Mire fájna neki, már halott.

2011. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
valahol olvastam, hogy ki is szokták tekerni a nyakát. Ez mennyire hatásos, és hogy kell?
2011. máj. 15. 15:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Inkabb hentesbardal, mint fejszevel, de tenyleg, azert ahoz kell egy kis tapasztalat.

(Amugy hiaba fut, fej nelkul mat nincs, amivel erezze hogy faj)

2011. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
hogy vagy képes megölni? most nem provokállak de jó éréssel tölt el ha megölheted? vagy mi? fejtsd ki légyszi :)
2011. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
*érzéssel
2011. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

én gyerekkoromban baltával szoktam lecsapni, mert úgy könnyebb. Nem kell megkötözni, csak szépen letenni a nyakát a tőkére, ha szépen beszélsz hozzá, megsímogatod, engedni fogja. És csak határozottan lecsapni. Nem kell bizonytalankodni. Nem fáj neki. Aztán a vér tki kell csorgatni. Anyósom úgy szokta, ahogy az előttem szóló írja, de ahhoz éles kés kell. És némi gyakorlat szerintem. Baltával 11 éves kislányként simán levágtam, egyedül voltam otthon, mire hazajöttek fel volt bontva.

Azért írom, hogy úgy könnyű.

A csirkének semmi baja nem lesz, nem fáj neki vagy ilyesmi. Elszaladni a lúd szalad vagy a pulyka, a tyúk tán csak nem :)

ha még nem vágtál baltával, akkor elébb eg yrépát vágj el! Próbáld ki az ütést! Vagy egy darab fát.

2011. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!