Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a chips...

Miért mondják, hogy a chips káros?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

túl sok só van benne

és felesleges enni, mert értelme tápanyag szinte nincs benen

2011. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

egy élelmiszermérnök ismerős szerint a legrákkeltőbb élelmiszerek listáján az első, mert a készítése során sok ilyen anyag szabadul fel. meg hát sós is.

én nem szeretem, de évi egyszer megeszek egy zacsival, néha jól esik.

2011. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert még nem ettek olyat
2011. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A chips csupa olyan dolgokból készül, ami káros a szervezetnek. Ennyi az egész. Most nem az, hogy hizlal(mert hizlal), de tényleg rák keltő is sajnos. Arról meg nem is beszélve, hogy a testednek semmi szüksége rá. A bőrt is zsírosítja, meg ragyásítja. Szóval az ízén kívül csak is negatív "hatása" van. Milyen kár :)
2011. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Toto652_89 ***** válasza:
100%

Rákkeltő... ezt nyugodtan mondhatnák az összes élelmiszerre (bocsánat: ÉLELMISZERIPARI termékre), mert tápanyag már semmiben sincs, csak csupa kemikália, E387 és stb. és persze vegyszerek.


Egyébként, valóban, a chips is ugyanolyan szintetikus szemét, mint bármi más, épp ezért ugyanolyan egészségtelen, mint minden más. Csak a fiatalság kedveli, az okosok meg szeretnek okoskodni.

2011. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez a fórum is rákkeltő, mert ionizáló sugarakat bocsájt ki amik szabad gyökök :D
2011. máj. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Na rosszúl írtam mindegy. Szóval az ionizáló sugárzás az ionozációja révén lesz a semleges molekulából rákkeltő anyag a testedben. :D
2011. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Hat, hogy rakkelto-e vagy sem azt nem tudom de a "rendes" chips kruplibol keszul amibol kivonjak a vizet, aztan olajban kisutik es megfuszerezik, igy nem all masbol mint szenhidrat, olaj es so ami nem felteltenul egeszseges, foleg nagy mennyisegben.

A tobbi fajtaban meg aztan van minden, kukorica kemenyito, stabilizator, terfogatnovelo, aroma, stb....

Szoval semmi hasznos anyag.

Regebben eloszeretettel fogyasztottam ilyesmit meg csokit, sutit, szoval mindent. Teny, hogy sportoltam is melle, de akkor is lett rajtam egy kis(?) felesleg.

Nemreg lealltam a suti, csoki es chips evessel szite teljesen, es erdekes modon par het utan mar nem is hinyzott, sot ha most megkostolok valamit akkor a chipset tul sosnak, a csokit tul edesnek erzem, annyira ami mar nem kellemes es minden ilyen probalkozas csak abban erosit meg, hogy nem kellenek nekem ezek.

2011. máj. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Ma már minden rákkeltő. Még levegőt sem tudsz úgy venni, hogy ne szívnál be egy kiló sz*rt. Ha eszel chipset, ha nem, akkor is tele leszel sz*rral.
2011. máj. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer nézd meg, milyen E adalékok vannak az összetebői között, és keress rá a google-on. Majd meglátod, miket írnak.


Üdv!

2011. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!