Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lett a Chokito csokival?...

Mi lett a Chokito csokival? (Ronda és finom)

Figyelt kérdés
Miért nem lehet már kapni? Leálltak a gyártással? Pedig szerintem sikeres volt, én is nagyon szerettem!
2009. márc. 18. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kivonták a piacról. Nem vettek belőle eleget a vásárlók. A gyártási kapacitás korlátozott, ha egy termék nem megy eléggé akkor leállnak vele, mivel egy gyártósort havi pár órás üzemeltetés miatt nem éri meg átállítani.

Láttam már olyat amikor már annyira gyenge volt az eladása egy terméknek, hogy két órás gépátállítgatás után másfél óra termelés volt, majd megint két óra átállás. Ezután megszüntették érthető okokból, pedig jó volt, csak a tömegeket nem sikerült meggyőzni róla.

Sokszor van hogy, egy cég legjobb, legfinomabb termékeit nem ismerik meg eléggé a vevők és emiatt megszűnik.

2009. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk nem forgalmazza már a Nestlé, nem tudom megmondani az okát, de Svájcban és Németországban kapható, kicsit újradizájnolt formában:

[link]

2009. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
:( én is szerettem
2009. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nálunk már nem lehet kapni.A Lion csoki valamellyest hasonlít hozzá.Persze nem az igazi.
2009. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
igen én is gondoltam rá!finom volt!hasonlit a lionra-ra ez igaz!
2009. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
95%
A kedvenc csokim volt!:( Imádtam, amikor kicsi voltam, nagyon sajnálom, hogy nincs már... Ha a Lion közepén nem lenne az a "nápolyi" berakás, hasonló lenne... Amúgy az is fincsi.
2010. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
A Lion csoki is nagyon régi a chokitoval egy idős kb de az is eltünt egy időre akkor a chokito megmaradt most a chokito tünt el és viszajött a Lion, mind a kettőt nagyon imádom
2010. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 szilasfood válasza:
100%

Üdv!


Megpróbálok öcsémmel hozatni angliából, akinek kell, az jelezzen! Nem tudom mikorra lesz belőle valami....

2011. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Nekem hozathatnál bár nem tudom aktuális e még de nekem kéne Chokito főleg az amelyik fehér csokis kívülről.
2011. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pedagógdiák válasza:
100%
Látom rég lehetett az utolsó hozzászólás, de ha esetleg kialakítottatok egy Chokitoi áru szállítási csempész útvonalat akkor abból én is kérnék, köszi! :)
2013. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!