Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a "Norbi Update" étkezés...

Mi a "Norbi Update" étkezés lényege? Mik a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az ételek "bekódolta".Vannak 1,2,meg 3 kódú ételek,és hogy azokat a nap melyik szakában lehet enni.Ha betartod hosszú távon,fogysz..állítólag.
2011. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Allitolag. Ha fogysz ha nem, Norbi ur meg felesege gazdagszik meg jobban.

Ez a kod is ugy van lemasolva, Te is ossze tudsz hozni egy egeszseges etel menut.

2011. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
azért mert ő bekódolta,nem kell megvenni az ő termékeit sima kajákkal is megcsinálhatod attól ő nem gazdagszik meg.próba cseresznye anyukám fogyott vele azóta azt hiszik a nővérem.
2011. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, de h.lye vagy! Persze h le van másolva, nem a spanyol viaszt találta fel, csak kategorizálta neked az ételeket, amit előtte nem tett meg senki e módszer alapján, ne sajnáld már tőle, IRIGY MAGYAR!


Kérdező: a lényeg az h norbi nem kalóriát számol, hanem azt nézi, h 1-1 étel mennyire viszi fel a vércukrodat, ami logikus hisz ha belegondolsz x csokiban és egy banánban ugyanúgy van 100kcal, mégis melyik hízlal jobban? A csoki ugyebár...

Tehát norbi "tiltja" a cukrot, és a finomított élelmiszereket. Ezek 3-as számmal vannak jelölve, vagyis, csak délig fogyaszthatóak, a 2-es számmal jelöltek 3-ig és az egyesek egész nap. Pl.: halak, szárnyasok salátával, cukormentes dolgok...stb.

Ha fogyni akarsz, akkor ezt szigorúan be kell tartani, plusz sport, ha csak meg akarod tartani az alakod, akkor 1-es, 2-est ehetsz bármikor módjával, esetleg csalhatsz kicsit a 3-assal is, de csak kicsit! Nagyon egyszerű az egész csak az a baj h a finom kaják majdnem mind 3-as sorszámot kaptak :D


az egészben a legjobb, h bár vannak norbi termékek abszolút nem muszáj azt venned, ha "nem akarod gazdagítani" mert pl egy nem norbi parizer ugyanúgy 1-es mint egy norbi parizer, igazából talán a kenyeret nem tudod kikerülni, ami rossz és drága, de a fogyásnak MINDIG ára van ugye...Úh én most arra tettem fel az életem h megpróbálok nem meghízni :)


Sok sikert és ne hallgass a sok irigy magyarra!


Itt egy link a kajákról: [link]

2011. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Bocs 16.51-es a 16.37-est szóltam le :D

És anyám is fogyott, meg a nővérem is, és mindenki akit ismerek, és kipróbálta és betartotta, és mjuk heti 3x fél órát mozgott is minimum mellé...

2011. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Én sem ragaszkodom a Norbis kajákhoz. A belinkelt táblázat sokat segít majd. Köszi!

Sokat szerencsére nem kell fogynom, de az a kicsi azért zavar ami szülés után rajtam maradt :)

2011. jún. 3. 21:27
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:55


Na ki a hulye magyar? Az uj rad mutat, draga.

Nem az irigyseg, hanem az hogy a sok hulye ember bedol, fizetnek amiert nem kellene. Csak egy kicsit tanulni kene, olvasgatni, rogton rajonnenek.


Nem erzem mar nagyon magyarnak magam, regen nem elek az orszagban, orulok, hogy a mentalitasobb is fejlettem mar.

2011. jún. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Miért kell ezt csinálni????

Inkább a kérdésemre válaszoljatok ha tudtok, ne pedig egymást szidjátok!

Köszi!

2011. jún. 4. 10:58
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért vagy hülye, mert nem fogod fel h ezért 0 ftot kell fizetni, ingyen fönt van a neten a táblázat és megveszi azt a kaját, amit akar, bármilyen márkát, nem norbisat, picket, sparosat, tescosat, az összes párizsinek ugyanaz a kódja!!! A mentalitásod meg max negatív irányba változott.

Bocsi kérdező, de nem bírom a hülyeséget ilyen töményen!

2011. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


A honlapját nézted már? Ott minden le va írva, olvasgass bele.

[link]


Üdv!

Amúgy a kezdő lap:

[link]

2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!