Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki finom saláta recepteket...

Valaki finom saláta recepteket mondjon már? Amik gyorsan elkészíthetők és finomak!

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

tejföl, majonéz

parizer darabolva

savanyú uborka darabolva

Ezt vmiért imádtam kiskoromban, csak már nem ehetek tejfölt

2011. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

paprika, paradicsom, kígyóuborka (példának gyanánt, de gyakorlatilag bármi lehet, ami van)

kefír + fűszerek (én úgy szoktam, hogy: fokhagymapor, pirospaprika, bors, cukor, só, de ebbe is mehet, amit szeretsz, folyamatosan kóstolod, amíg finom nem lesz

2011. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tzatziki (uborka lereszelve, megsózva, majd kinyomkodva; kefír v. natúr joghurt + só, bors, apróra vágott fokhagyma; elkeverve, behűtve ---> nyami!)
2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most csináltam...paradicsom, uborka, jégsaláta (esetleg hagyma)összedarabolva, rá pedig összekevertem oliva olajat, szója szósz meg balzsamecetet...de lehet simán joghurttal is.
2011. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 ek. olaj, fél citrom leve, késhegyni erőspista, só, kömény, 2 pari, 1-2 felkarikázott zöldhagyma, 1 bab konzerv.


25 dkg túró, 2 pari, 1 zöld paprika, 2 nagy csipet só, frisen örölt bors, 1 cs. snidling ha épp van

2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!