Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendel valaki kaját az Interfo...

Rendel valaki kaját az Interfood-nál? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2011. jún. 15. 16:48
 1/5 anonim válasza:
100%

Mi a cégnél onnan rendelünk egy ideje. Szerintem elég jól főznek, persze mint minden házhozszállítós kajára, erre is igaz, hogy van ami jobb, van ami nem, meg van ami eleve nem lehet annyira jó. Például a sültkrumpli nyilván nem lesz olyan finom, mintha frissen csinálnád (ezért is szoktunk rizst rendelni).

Ki kell tapasztalni, én az elején rendeltem tésztát, húsokat, stb. hogy mit csinálnak jól.


Viszont van pár kifejezetten jó kajájuk, ajánlom, hogy próbáld ki a mátrai borzaskát, ha rendelsz :)

2011. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2011. jún. 16. 09:53
 3/5 anonim válasza:
100%

A petrezselymes krumpli és a tepsis is nagyon finom köret náluk.

Finoman főznek egyébként nagy átlagban is szerintem (na jó a sztrapacskát kivéve, az nagyon rossz volt), de az adag nem valami nagy, ebédmesternél biztos jobban laksz és ők se főznek rosszul.

2012. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Naon regen nem irtak ide . Szentem aze es azinter ua maffia .
2022. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja es a kaja szot gyulolom foleg ha 60 plusszos nenikek hasznaljak .
2022. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!