Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonaldsos kajáról vélemények?

McDonaldsos kajáról vélemények?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy tényleg van olyan ember aki nem szereti a mekis kajákat? Nem azért mert egészségtelen és mert drága. Hanem mert tényleg nem ízlik neki.

Mert az azért igaz, hogy az emberek többsége szereti, hiába egészségtelen.


2011. aug. 18. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan ember szerintem. max az nem szereti akinek a gyomra nem bírja a zsíros kaját.
2011. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannal találkoztam aki annyira belemesélte magának hogy rákot meg mi mindent kap tőle ha mondjuk 1 hónapban megeszik egy sajtbit akkor is, hogy utána már undorodott tőle. Egyébként meg, emberek vagyunk, kinek ez ízlik, kinek az. Biztos vagyok benne hogy van akinek nem jön be az íze. Én szeretem, havonta, vagy kéthavonta ahogy sikerül, általában eszek egy-egy sajtburgert, fagyit meg ilyeneket és semmi bajom tőle.
2011. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, mivel egy hányadék, méghozzá azóta gondolom így, mióta egyszer másnapos, hideg hamburgert próbáltam enni. Na többet meleget se fogok!
2011. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finomak és olcsók. Nemrég bementem egy BurgerKingbe és 5000Ftt fizettem annyi kajáért,hogy nem laktam jól. Azért az elég sok pénz. Ráadásul Mekiben egy bigburgerrel jól lakok és az 1500 ft kb. Leggyakrabban sajtburgert szoktam enni. Azért nem minden napos programként. :) csak amikor arra járok (városlánkban nincs)
2011. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagymamám meg nagyapám! Egyszer bementünk velük a mekibe, azt hiszem, sajtburgert ettünk, de nagyapám szó szerint kiköpte a falatot a szájából, nagymamám meg nagy nehezen lenyelte, de többet nem bírt beleharapni :D A sült krumplira azt mondták, hogy "elmegy", de azt se ették meg... :D:D


Amúgy én imádom, engem nem érdekel, hogy mi van benne, pedig odafigyelek rá, hogy mit eszem, de évente négyszer ha eljutok olyan településre, ahol van meki, és olyankor mindig bemegyünk a családdal. Nekünk ez ilyen különleges és nem mindennapi dolog :-) Ettől a pár alkalomtól se elhalálozni, se anyagi csődbe jutni nem fogunk :-) Aki nagyvárosban lakik, vagy gyakran jár olyan helyen, és olyan átlagos érzés neki a meki mellett akár csak elmenni, mintha az a sarki bolt lenne, biztos másképp látja a dolgokat.

2011. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl utálom a mekis kaját, egyszerűen nem izlik. Míg Burger King kaják ízvilága nagyon bejön, kedvencem a dupla Whooper. (ami 4szer akkora mint egy BigMac) Szerintem a mekis kaja műanyag gumi izű és túl édes. Burgeresen érezni h grillezett hús van benne, és más ízvilág.
2011. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Molly086 válasza:
100%
Én nagyon szeretem, főleg a Mc'Farm szendvicset. Azonban én sajnálom rá a pénzt, mégha jól is lakok egy menüvel. Inkább veszek helyette kínai kaját, sokkal olcsóbb, és sokkal többet adnak.
2011. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én szeretem nagyon. Bár csak a halasat eszem meg mert húst nem nagyon eszek csak halat, de a többi terméküket szeretem. Az tény, hogy egészségtelen, meg lényegében műkaja. De ha valaki ritkán eszik alkalomszerűen attól még semmi baja nem lesz.

Persze aki rendszeresen eszi annak biztos nem használ....Én nem ismerek olyat aki az íze miatt nem eszi.

2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én a csibeburgert szeretem, meg a McFreeze-t. De én is inkább eszek máshol.. mondjuk egy gyrost:)
2011. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a FishMac szendvicset és a Shakeres cézár salátát kapros öntettel

a többit annyira nem, húsos szendvicsből inkább Burger King Whooper, az verhetetlen

Hetente 1-2x megyünk kajálni mekibe, BKbe a férjemmel

2011. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!