Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit, miket tesztek a meleg...

Mit, miket tesztek a meleg szendvicsre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 01:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyan megkenem a kenyereket vajjal, erre májkrémet kenek, erre egy kiskanál tejföl, rá a reszelt sajt, megsütöm.

Ha kész: ketchup-ot rakok rá, vagy pirosaranyat.


Isteni finom, mi csak így esszük a melegszendvicset!

2011. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
vaj, párizsi, sajt, a sajt tetejére paradicsomkarikák, paradicsomra oregáno.
2011. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Gombát apróra összevágom, elkeverem vajjal, sóval, borssal, teszek bele vajat és jó sok aprított petrezselymet, ezzel megkenem a kenyérkéket, rá reszelt sajt.
2011. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

vaj+májkrém+oregánós pizzakrém+párizsi+szalonna+szalámi+sajt+paradicsom+hagymakarika

vaj+májkrém+oregánós pizzakrém+sonka+szalámi vagy kolbász+sajt

melegszendvicskrém+sajt+paradicsom és hagymakarika

májkrém+szalonna+szalámi+sajt

májkrém+sonka+szalámi+gomba+brokkolirózsák+paradicsom+sajt

2011. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! =)


Az én melegszendvicsem: toast kenyér vékonyan megkenve vajja l rá pick téliszalámi(az eredeti)kukorica és reszelt sajt,de volt már,hogy nem volt szalámi és csaj vajas kukoricás sajtos volt,de az is jó,itthon csücsül már van 1 hónapja 1 doboz pizzás melegszendvics krém,de még nem bátorkodtam kipróbálni,mert még soha nem vettem ilyet....Szerintetek ez finom??? =)

És te,hogy szereted a melegszendvicset kedves kérdező?? :))))

2011. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

vaj, parizsi, paradicsom karika, trapista sajt reszelve, tetejere kechup:)

nagyon finom:)

2011. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

melegszendvicskrém + sajt.

vagy egy tonhalkonzervet villával összenyomkodok, 1 evőkanál margarint hozzákeverek, sózom, borsozom, facsarok bele kis citromlevet, ezt a masszát kenem a kenyérre, rá sajt.

2011. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször maradok a hagyományosabb melegszenyóknál, sonka vagy kolbász sajttal a tetején, a kenyeret meg melegszendvicskrémmel, vagy ha nincs, akkor vajjal kenem meg. De volt már, hogy nagybevásárlás előtt épp semmi nem volt itthon ezek közül, csak sajt, akkor kitaláltam, hogy megkenem a kenyeret tejföllel, ízlés szerint megsózom, megborsozom, arra rá a sajt, be a mikróba és kész is! Úgy ízlett, hogy azóta is csinálom néha, ínyenceknek kötelező kipróbálni :D
2011. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

9:23-as vagyok


A ketchup elmaradhatatlan!!!! =)

2011. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam sokadikán a következőt: szelet kenyér - megvajazva, megszórva apróra vágott hagymával, reszelt sajt. sütés után kecsöp. Hidd el, amilyen egyszerű, olyan finom. Nem kell mindent túlvariálni.
2011. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!