Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez egészséges vagy egészségtel...

Ez egészséges vagy egészségtelen étel?

Figyelt kérdés

Egészséges vagy egészségtelen így a szendvics?

Szoktam rá rakni szalámit,sajtot,paradicsomot és uborkát és 1 percig sül a mikróban.Néha rakok rá kecsupot is.Ez egészséges étel?


2011. szept. 22. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szalami helyett sonka, sima feher kenyer helyett tk kenyer, ketchupot meg hagyd ki. Igy mar egeszseges lesz.
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia :)

Igazából sok mindentől függ :D

Például, hogy zsömléből, fehér kenyérből, vagy teljes kiőrlésű cuccból van-e amire rárakod ezeket. A szalámi a legzsírosabb a felvágottak közül :/ fincsi, de néha iktass be sonkát is :) A sajt az jó, arra szükséged van. Uborka is, paradicsom is, esetleg rakhatsz bele paprikát is de így is tökéletes. Mikro..tulajdonképpen nem bebizonyított hogy káros...csak ugye a sugárzás...bár én is használom a mikrót napi szinten, szerintem ennyi megengedett:)A ketchup. Nos azt hagyd el. Az nagyon nem egészséges. :( sajnos. Néha kell, mert finom, meg napi egy ilyen szendvicstől nem hízol el ha am rendesen eszel, mozogsz. :)

2011. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem egészségtelen,főleg,hogy van benne pari és uborka!
2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne egészségtelen? Nem kell a sok divatos tanácsra hallgatni. Az csak arra jó,hogy a propagálóik degeszre tömjék a zsebüket.
2011. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Annyira haragszom erre az egészséges, egészségtelen és szenny kajás dolgokra. Nagy ívben teszek arra, hogy mi az vagy mi nem az. Ha kívánom megeszem. Nyilván a kissé zsírosabb pörikből kevesebbet. A gyors kajákból szintén kevesebbet. Ma egész egyszerűen divat lett csak csirkemellen és sonkán élni.
2011. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,én is megeszem,ha akarom,de azért kérdeztem,mert mostanában minden nap ezt eszem vacsorára.:D
2011. szept. 23. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Szalámit tényleg ne tegyél rá, mert a boltban kapható előre csomagolt nem igazi hús, zsíros és rengeteg E van benne... a zöldséget jók, mehetnek, bár egy bizonyos hőfokon kimegy belőlük jópár értékes tápanyag,vitamin, fehér liszt baromi ártalmas, sajt zsíros és nehezen emészthető(lehet enni belőle,de lefekvés előtt nem ajánlott:S) A mikró káros hatása pedig TUDOMÁNYOSAN bizonyított tény (sugárzás,vízmelegítése az ételen belül.)

A "kecsup"-ot ketchupnak írják.

Nem kioktatni akartalak, csak gondoltam jobb, ha tisztában vagy ezekkel a dolgokkal.Ettől függetlenül azt kezdesz az információval amit csak akarsz.Remélem tudtam segíteni!:)

2012. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!