Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A chips mennyire káros? (napi...

A chips mennyire káros? (napi szinten) 14/L

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet hogy imádom Apukámat:D és hát Ő mindent megvesz nekem amit csak kérek.Sőt még ha nem kérek semmit akkor is megveszi*-* szóval gazdagok vagyunk és minden nap vesz nekem chipset.Ő viszont elég egészségtelen, mert új veséje van, na meg magas vérnyomása.De é nem hízok el mert kb.: ezen kívül semmit nem eszek.Most is csokival kínál:D*-* hehe :D

(170cm/50kg)


2011. szept. 28. 18:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja bocsi hétvégén nem :D mondjuk egy héten 3-szor 4-szer :D
2011. szept. 28. 18:48
 2/20 anonim válasza:
91%
Nem egészséges maradjunk annyiban.Értem én,hogy szeret meg minden,de legalább neked jusson eszedbe,hogy nem a legegészségesebb és kicsit félre teszed.Elég abból hetente 1-(2)-3 zacsi is: D Egy saláta is lehet finom meg egy gyümölcs:)
2011. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

szerepel az első 5 kaja közt ami rákkeltő hatású,pontosan azért,mert egy bizonyos hőfok feletti,túlhevített olajban piritjak le,és még glicidamid (szintén rákkeltő!!!!)van benne.és akkor ez még csak egy kockázat a többi közt,ami gondolom momentán meg sem hat....tönkrecseszi egyébként a szervezeted,csúnya lesz a bőröd,rohadnak a beleid, szomorú hogy ilyeneken élsz fiatal lány létedre.

a helyedben hanyagolnám,ha hízol tőle ha nem.

2011. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Borzalmas kaja, és ha így folytatod, te is az apád sorsára jutsz. A chips tele van rendkívül ártalmas transzzsírokkal, sóval, a tápértéke 0. Miért nem eszel zöldséget, gyümölcsöt, gombát, magokat, teljes őrlésű gabonaféléket? És ezekhez kiegészítésként jöhet egy kis hús, tejtermék, tojás. Ez lenne az embernek megfelelő táplálkozás. Ha nem ezt eszed, attól önmagában is beteg leszel. Csak még most talán nem veszed észre. De 35-40 éves korod környékén már szenvedni fogsz, és jóval előbb halsz meg, mint kellene.
2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kérd meg, hogy vegyen egészséges ételeket ezentúl. Végül is azt írtad, mindent megvenne. A chips pedig leterheli az emésztőrendszert, és nincs benne értékes tápanyag. Én a disznók moslékos vályújába sem raknék chipset..
2011. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
74%
A chips se egészségtelen, csak nem napi szinten kell fogyasztani hanem mértékkel. :)
2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kérdés kamu, és azt a célt szolgálja, hogy egy konkrét történetet alkotva, dicsekvéssel előadva vajon hogy reagálnak a nem gazdagok.
2011. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 feca101 válasza:
92%
"A chips mennyire káros? (napi szinten) 14/L" - Nagyon!
2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Látad már az angol gyerekeket ott is van pénz arra hogy minden nap megvegyék a chipset hát van is eredménye.

Menyjetek el együtt és vegyetek valami friss kaját készitsétek el együtt.

2013. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

látom hogy régi kérdés, de nem tudom megállni hogy ne írjak ide...

remélem hogy ez egy fake kérdés...

ha nem...akkor nagyon szánalmas a kérdező is és az apja is....el sem hiszem emberek!! éppen a gazdagok tudják jobban megengedni az egészséges életmódot,gondoljatok csak bele mennyivel drágább a normál tejnél mondjuk a kókusztej!!! -.-"

am meg kicsit utána kéne nézni és rájössz..(bár ezek után kétlem) éés kérdező,visszavonhatnál a felvágásoddal emberke-.-" remélem hogy hamis volt a kérdés..-.-

2014. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!