Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szűzpecsenyéből mit főzhetnék...

Szűzpecsenyéből mit főzhetnék holnap ebédre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:24
 1/3 mantis religiosa ***** válasza:
83%
Hát ha a konyhában vagyok és szűzpecsenyéről hallok, mindig a brassói apró pecsenye ugrik be. Lehet, hogy sablonos, de nem tudom megunni, és van többféle elkészítési módja is. A mind megette pont hun találhatsz variációkat. JÓ étvágyat!
2011. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Én mondjuk egy ilyet:


[link]


Sima paprikával is jó lehet, a kaliforniai inkább a színek kedvéért kell.

2011. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

szűzpecsenyefonat. ha egyben van a szűz, egyik végénél ,ami egyben marad,három csíkban hosszában bevágjuk.

persze sózzuk , borsozzuk, majd összefonjuk. a végét egy fogvájóval rögzítjük.a fonatok közé fokhagymaszeleteket dugunk.

zsírozott tepsi közepére helyezzük,a zsíros kezünkkel átsimítjuk. mellé tehetünk kockára vágott leszárított krumplit, gyöngyhagymával, vagy apró negyedelt hagymával összekeverve.

fólia alatt kb 40 percig sütjük, majd pirozspozsgásra sütjük.

2011. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!