Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért illegális Amerikában a...

Miért illegális Amerikában a Kindertojás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
valószínűleg azért mert elég sok kövér kisgyerek van és a játékkal ami a tojásban van csábítják őket az édességre.
2011. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

mert az apró műanyag darabokat lenyelhetné egy kisgyerek.

(tudod ott rá kell írni a mikróra, hogy nem alkalmas a macska szárítására fürdés után)

2011. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Talán azért, mert soha nem lehet leellenőrizni, mi van a tojás belsejében, és ennél fifikásabb módon is csempésznek be az országukba drogokat...
2011. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
2011. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszöm az eddigi válaszokat. Am amit eddig írtatok azt gondoljátok vagy olvastátok valahol?
2011. okt. 8. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Második vagyok és pontosam tudom,mert sokszor "csempésztem" a gyerekeimnek az USA-ba.
2011. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elképesztő azért - biztosan nem a kindertojástól híznak el az ottani kölykök se.. :/
2011. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az elhízás miatt van, hanem a játék miatt, mint ahogy előttem írta valaki.
2011. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hülyék a jenkik, tele vannak hülye szabályokkal, és ha ezt az ember a szemükre veti, akkor még meg is magyarázzák, hogy ez miért jó!
2011. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért illegális a kindertojás Az Egyesült Államokban, mert 1938-ban, amikor megalapították az FFDCA törvény, amely kijelentette, hogy tilos és illegális olyan élelmiszert forgalmazni az országban, amelyben az ehető részen belül található nem ehető rész. Kivéve, ha fontos szerepet tölt ki, mint például a fagyiban a pálcika.
2016. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!