Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a hízlaló ételek? SOS

Mik a hízlaló ételek? SOS

Figyelt kérdés
hízni szeretnék de nem tudom hogyan kezzek neki? mit egyek és mennyit? hús kizárva mert nem szeretem
2011. okt. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát igy nehéz lesz : Sok szénhidrátot,zsiros dolgokat, A zöldségektől sajna nem lehet hizni...
2011. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, édesem, te ehetsz csokit, sütit, pl. Rigó Jancsit vagy Dobost! - és mindenféle nyalánkságot. Sőt fehér kenyeret is, nemcsak barnát. Aztán a legfinomabb kolbászokba is beleharaphatsz, s végezetül húsokat, zöldségeket stb. panírozhatsz. Bárcsak cserélhetnénk!
2011. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom én mitől híztam. (Már rég nem így eszek.)

Minden este 6 db vastagon vajazott kiflit ettem, rá téliszalámit raktam.

Máskor reggelre és estére is 2 kiflit ettem szalonnával. (A kiflit karikákra vágtam, azokra pedig szalonna "katonákat".

Mértéktelen zserbózabálás. :D 1 nap/13 szelet.

Zsíros húsok, főleg a nyakas, vagy zsírban sütött, panírozott ételek. (a húst nem szereted, értem, de próbálkozz meg vele, hátha így finom lenne.)

De zsírban sült dolog akár lángos és fánk is lehet. Lekváros fánk. *.* Imádom.

Sok cukros üdítő, vagy ital. (én a napi 2 litert régen abból fedeztem.)

Ettől csak zsírt fogsz felszedni.



Izmot ha építesz, attól is "hízhatsz", de ahhoz edzés kell.

2011. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Az senkit nem zavar, hogy a kérdező nem akar húst enni? Csak kérdezem...


Amúgy nem a hús hízlal, hanem a szénhidrát és a zsír (az olaj is).

Viszont: mindkettő baromi egészségtelen. Ha szénhidrátot zabálsz, cukorbeteg leszel, ha zsírt, akkor meg szívbeteg. Egyik sem szép jövő, az élet csak egészségesen ér valamit.


Keress egy dietetikust, aki szakszerűen tud neked étrendet ajánlani, olyat, amitől hízol, de nem betegít meg.

Hiába vagy sovány, a szénhidrát és a zsír nálad is pont ugyanazokat a betegségeket okozza, mint az elhízottaknál, csak náluk 1-2 éven belül, nálad meg 10-20 év múlva.

2011. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok egészségtelen étel/ital ( chips.cola.hamburger...)+ otthon ülés.sok netezes ( kevés mozgás) = hizas
2012. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!