Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki találta fel a popcornt?

Ki találta fel a popcornt?

Figyelt kérdés
Házihoz kell,gyorsan kéne.
2011. okt. 20. 18:09
 1/7 anonim válasza:
Az amerikai őslakosok, több ezer éve.
2011. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Fél Toll beleejtette a tűzbe:-D.
2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Chuck Norris
2011. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Popcorn származik az amerikai kontinensen. Amikor a popcorn készült az első alkalommal, de nem pontosan ismert. Annyi bizonyos, hogy a bennszülött amerikai West már megette - és használt dekoráció -, amikor Kolumbusz Kristóf szálltak partra ott 1492-ben. Továbbá köztudott, hogy nem volt gyakori, mint vallási aktus, hogy szegezte formájában tört fel a jövőben a kukorica gabona (hasonlóan a vezető dönt a rómaiak). Amikor ásatások is találtak legalább 4000 éves Puffmaiskörner, így azt feltételezzük, hogy popcorn része volt az indiai étrend már sokkal korábban. Során a gazdasági világválság az 1930-as években vált párhuzamosan növekszik a mozi az USA-ban és világszerte később népszerű snacket. [1]
2011. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Popcorn János magyar feltaláló nevéhez fűződik az 1600-as évek közepe táján.
2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bumbi02 ***** válasza:
a mai mexikó területén élő indiánok... de beírtam google-ba az első link rögtön ez volt.. 2 órája várod a választ a kérdésre, 20 mp lett volna megnyitni googlet és beirni hogy pattogatott kukorica története...
2011. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nah de most komolyan :D

én is kíváncsi lettem :D

2011. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!