Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ciki, ha étteremben amit nem...

Ciki, ha étteremben amit nem tudok megenni, azt elkérem elvitelre?

Figyelt kérdés

Akkora adagot oda raknak elém, amit egy napik eszek, nem hogy egy étkezésnél. És mindig sajnálom, hogy a friss jó ételt, kidobják.


Most nagyon gáz, ha azt, amit nem tudok megenni, elkérem elvitelre?


Úgyis kidobnák nem?

Végülis kivan fizetve.


Ismerőseim szerint nehogy elakarjam vinni, mert kb hülyének néznek, meg kiröhögnek majd a hátam mögött.


2011. dec. 7. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan kérd meg őket, hogy csomagolják el a maradékot. A legtöbb helyen nem akadnak fenn az ilyesmin. És ha mégis hülyének néznek és kiröhögnek a hátad mögött, akkor mi van? Az ő értelmi szintjüket mutatja, az ő szégyenük.
2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki. A legtöbb helyen már rá is kérdeznek, hogy el akarja-e vinni az ember. Legalábbis mi már többször jártunk így.
2011. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
94%
Egyáltalán nem ciki:)
2011. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

miért lenne ciki?

szerintem ha el akarod vinni akkor az inkább pozitívum, hiszen azt jelenti hogy ízlett,jól is laktál és még a maradékot is el szeretnéd fogyasztani. Sokkal nagyobb ciki szerintem ha otthagyod, az ugyanis azt érzékelteti hogy sok volt és nem is volt annyira jó hogy becsomagoltasd Vagy annyira szar volt hogy meg sem bírtad enni....

Szóval egyáltalán nem ciki!

Én nagyon sokat jártam étterembe, volt hogy egy héten többször is. Ami izlett és maradt is annyi amit érdemes volt becsomagoltatni azt természetesen elvittem. Pl 2 kocka húst a pörköltből nyilván nem, vagy mondjuk egy negyed szelet rántott húst sem.

2011. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
nem ciki - ha annyi marad, hogy én még egyszer simán jóllakok belőle, akkor becsomagoltatom, ha annál kevesebb, akkor nem - sose néztek még csúnyán
2011. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
teljesen bevált szokás, becsomagoltatni
2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Általánosságban nem ciki, de személy szerint nem lenne pofám...
2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
94%

Nem ciki, már kifizetted. Egyébként meg kit érdekel hogy mit gondolnak.

Ők hazavinnék a házi kedvencnek. De megkockáztatom, hogy ha pl. két szelet hús közül az egyik teljesen érintetlen, akkor annak egyéb küldetése van.

Arról nem beszélve, hogy mennyi ember éhezik a világon, mi meg kidobjuk mert nem tudjuk megenni. Nekem nem ciki elvinni. A kisfiam meg örül otthon a "madárlátta" kajának.

2011. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

A jobb helyeken ilyenkor nem neked kell kérni,hanem automatikusan fel ajánlják.

Nem ciki,én is elszoktam csomagoltatni..

2011. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Én is simán elcsomagoltatnám, ha annyi maradna, ami még egy étkezésre elég. Kifizettem az ételt, senki nem köthet bele, ha elviszem a maradékot. Ha meg a hátam mögött kiröhögnek, arról úgysem tudok, de nem is érdekel.
2011. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!