Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Norbi Update szaloncukorból egy csomag 1900 Ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem érdekel. Akinek van rá pénze és igénye, az vegye meg nyugodtan, nekem egyik sincs meg. Se az igény, se a pénz.


Sok más dolog is van, amit én feleslegesnek ítélek, másnak pedig alapvető termék. Mindenkinek más az értékrendje.

2011. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanak pisztolyt senki fejéhez, hogy márpedig kötelező venni belőle, ugye? Speciel én fogok venni belőle, mert cúnyán elhíztam, de vêgre összeszedtem magam és leadtam az első 10 kilómat, nem akarok visszaesni, de azért kell cukor a fára, szóval marad ez a megoldás.
2011. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nincs ráírva ,hogy kötelező??Cukormentes,mégis édes.A saját választásod,hogy megveszed,vagy nem.

És ha nem zabálod magad agyon a másik fajtából,akkor sem fogsz hízni.

2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

egyrészt senkinek nem kötelező ezt megvenni..

amúgy meg nem csak azoknak jó, akik fogyókúráznak, de a cukorbetegeknek is...

2011. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom hogy átvágás becsapás közel sincs benne a drágaságának megfelelő anyag.Mennyi súlyú az a csomag?Az átvágás egyszerű a barna cukrot is drágábbért árulják mert bebeszélik hogy milyen egészséges, pedig csak abbahagyták a tisztítását benne hagyták a szennyeződést azért barna!És az olcsóbban előállított dolgot drágábbért adják!Ami szennyezett az miért is egészséges?
2011. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt,hogy míg a rendes szaloncukor 10 dkg-ja 450 calória, addig Norbié 360 calória.Kevesebbet azért fogsz enni belőle,mert aranyárban van.
2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2011. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 válaszolo 10dkg az 450 caloria vagy kcaloria? Mert ha az utobbi akkor az szerintem baromi sok. Ha az előbbi akkormeg kevéske. Nem?
2011. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kilokalóriát általában mindenhol kalóriának mondják az emberek. Tehát szerintem a válaszoló kcal-ra, kilokalóriára gondolt és nem, nem sok hogy 100g-ban 450 kcal van sőt szerintem némelyikben még több is.
2011. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!