Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Katjes joghurtos gumicukrot...

A Katjes joghurtos gumicukrot betiltották? sehol sem látok. nem lehet már kapni?

Figyelt kérdés
Ősz óta keresek, de sehol semmi.
2008. márc. 27. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg a Metroban még van..
2008. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy gumicukrot nem szokás betiltani. Nem a szocializmusban élünk. Max kivonják a forgalomból, mert

1. nem lehetett eladni és ezért nem gyártják

2. valami baj volt vele, de akkor nem állnak le általában a gyártásával, csak változtatnak azon, ami problémás volt


Amúgy lehet kapni, legalább is itt Pécsen több helyen is van. Valószínűleg nem volt rá nálatok akkora a kereslet, vagy ott, ahol nézted, ott nem fogyott, így nem rendeltek belőle.

2008. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én Budapesten lakom. Bármikor bárhova megyek minden boltba, hipermarketbe benézek. még az ici picci boltokba is. a benzinkutakat se hagyom ki. ANNYIRA FINCSI!!! leinkább a 17. 10.14. kerületeket vizsgáltam át, mert arrafele szoktam mászkálni. Lehet nem ugy fogalmaztam meg a kérdést ahogy kellett volna. de igy értitek. (remélem)
2008. márc. 27. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesco-ba meg a másikba a madaras tescoba biztos lehet kapni,nemár,hogy nem ...
2008. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megnéztem és nincs. de a napokban megint megnéztem az interspart és találtam:D:D(pedig már ott is kerestem)
2008. ápr. 2. 06:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lettem :) Ezt találtam, hátha az Intersparban készlethiány állna elő :D


[link]

2009. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, aktuális vagy nem, csak most találtam ide. Szerintem nem tiltották be, miért tették volna? :) Nem olyan káros mint sok más gumi cukor....Én ma pont ettem egy zacskóval. :D Sok helyen láttam, én ma vettem a budaörsi Auchan-ban, de lehet kapni Match-ban is (csak ott kicsit talán drágább) meg láttam már Rossmann-ban is. Nem tudom hova valósi vagy, de ha ezekben körül nézel talán nagyobb sikerrel jársz. Sok szerencsét!

2009. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!