Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a tortáról...

Mit gondoltok erről a tortáról? Szerintetek finom lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Minden hozzászólás azt írja alatta, hogy hű mennyire finom... anyukámat most kérdeztem, és mondta hogy ő egyszer már csinált ilyen túrós-zselatinos tortát, és olyan rossz ízű volt hogy ki kellett dobni.

Szerintetek?


2012. jan. 19. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Finom. Csak jó recept kell hozzá. Kérj itt a kérdezöktöl bevált kiprobált receptet...
2012. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nem jó recept, ami ide le van írva?
2012. jan. 19. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem sütöttem ilyent,de a recept jó. Ha ki kellett dobni,akkor sok lehetett bele a zselatin, vagy nagyon kihűlt,amikor a krémbe keverte anyukád.
2012. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én már csináltam ilyet, meg anyukám is szokott és mi nagyon szeretjük. Zselatinos tortát, amúgy különböző kefirekkel és joghurttal is szoktunk csinálni.

Szerintem finom, csak jó recept kell hozzá. Az első ilyen tortámba én is kicsit több zselatint tettem, finom volt azért, csak kicsit keményebb lett mint szerettem volna.

2012. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!