Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van a citromlében...

Miért van a citromlében citrom ízű ízesítő, a mosogatószerben pedig valódi citrom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
mert abból egy csepp kell, az üdítőt meg vedeled
2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
van, aki szereti.
2012. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
első, egyrészt a citromlét megnézem hogy te vedelnéd e másrészt azért van ez így mert ha a citromlében 100% citrom lenne az túl drága lenne plusz akkor sok lenne benne a c-vitamin( legalábbis elvileg, bár a mai citromok...)és akkor erős lenne az immunrendszered ami azt jelenti nem lennél beteg és akkor nem adhatnának egy marék gyógyszert amit szedsz folyamatosan így nem lenne pénzük azoknak akik ebből hasznot húznak. Így a citromlében is van max 2% citrom és a mosogatószerben is.
2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert rengeteg citromsavat gyártanak a világon és úgy könnyebb eltertani kezelni mint citrom formájában.
2012. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Mert a sok hibbantnak ez kell. Hát egészségükre.

Mi reggel kifacsarunk egy citromot, felöntjük vízzel és megisszuk a reggeli mellé a párommal. Tökéletes c-vitamin bomba. És röhögünk a művackokat zabálókon :D

2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"És röhögünk a művackokat zabálókon"


Milyen művackokat? Persze te nem tudod hogy a kristályos citromsavat citromból készítik, számtalan ország termel savnak való citromot.

2012. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kb. a "Ha az olívaolaj olívából van, akkor a babaolaj babából van?" Kérdéssel egyenértékű, és a humor rovatba való!

Mint ahogy a kérdező se maga találta ezt ki, hanem olvasta valami humorkodó oldalon...

:D

2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

"Persze te nem tudod hogy a kristályos citromsavat citromból készítik"

De tudom. De normálisabbnak tartom, ha inkább fogom a citromot és kicsavarom és megiszom.

Ugyanígy tudom, hogy a zacskós levesbe a zöldségdarabkák is szárított zöldségből vannak, de attól még normálisabb szerintem, ha inkább fogom a zöldséget, megfőzöm, fűszerezem. Maradi-e vagyok? :D

2012. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!