Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel fokozhatom a teljesítmén...

Mivel fokozhatom a teljesítményem? Lehet valahogyan fejleszteni az agyi működést?

Figyelt kérdés

Mindenféle dolog érdekel, legyen az legális vagy illegális akár.

Leginkább tanulásra gondolok.



2012. márc. 15. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

illegál: pl. speed...bespurizol, nekiesel, megtanulod, de ha kimegy belőled, lóf.szra se fogsz emlékezni...ez rövid távon "működik" egy zh-nyi anyagra max.

legális: vizsgaidőszak előtt 3 hónappal érdemes elkezdeni szedni a MemoLife tablettát, nekem pl. tényleg segített, ha másban nem is, de tovább és jobban tudtam koncentrálni

2012. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A dió. S az teljesen legális persze 2-3 héttel előtte kezd el s napi rendszerességel. 2-3db megtör ,megesz.
2012. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a magnézium (pezsgőtabletta) is segíti az egyműködést.

De az is jó (és ez bevált!!!), ha előtte 2-3 hónappal korábban már elkezdel teljes erőbedobással tanulni! Bocsi, de nálam ez a bevált!

2012. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

helyes étrend összeállítás, szóval egészségesebb ételek

reggeli zabkása/zabpehely/búzapehely/köleskása sazlt vagy nyers kockázott gyümölcsökkel, joghurttal/tejjel/kefírrel (ízlés szerint)

rizs, krumpli, főzelékek, levesek-persze ne zsírosan, mert szerintem az elég leterhelő a szervezetnek (legalábbis nálam ez megfigyelhető volt) husok-főleg a csirke, pulyka, halak, sováyn sertéshusi, marhahusi, csirkemáj-vasban gazdagok, koncentráció képességet növeli

étcsoki, banán, olajos magvak-dió, tökmag, mandula, kis méz, tejtermékek, tojás, nyers zöldségek, gyümölcsök, kakaópor(az igazi), zöld tea, fekete tea, gabonakávé, köles, bulgur, árpa, sajtok,

2012. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!