Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mc Donald's-os csokis...

A Mc Donald's-os csokis kókuszos pite és a Retro junior szendvics hány kalóriát tartalmaz?

Figyelt kérdés
Találtam sok helyen Mekis kalóriatáblát ,de ez a 2 étel nem szerepelt egyikben sem...
2012. ápr. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem.


Aki kalóriát számol, az azt jelenti, hogy fogyózik, odafigyel arra, hogy mit eszik. Tehát a McDonaldsnak a közelébe sem megy.


Aki meg mégis megy, az ne számoljon kalóriát, mert felesleges, semmilyen diétába, egészséges életmódba nem fér bele.

2012. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolj! Azért vagyunk itt....A többi nem érdekel. Magánügyem szerintem. Köszike!!!:)
2012. ápr. 21. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de ha megfordítod a tálcára rakott papírt, ott minden terméknek részletesen le van írva a kalóriatartalma :D
2012. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csomagoló papírra is rászokták írni.

Nem biztos, hogy ez is rajta van, de arra is szoktak egy két adatot írni amit tartalmaz vagy, hogy mi mennyi benne.

2012. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Rokon dolgozik ott!


Kókuszos pite: kb.430kcal

RJ szenya: kb. 590kcal!!


SOOOOOOK:S

2012. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!