Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy egyszerű...

Hogy lehetne egy egyszerű limonádét vagy szörpöt feldobni?

Figyelt kérdés

Lesz nálunk egy haveri összejövetel, kerti főzőcskézés, és spórolás szempontjából nem veszünk üdítőket, hanem csinálunk limonádét és szörpöt. Hogy lehetne ezt a 2 italt kicsit érdekesebbé tenni?

Gondoltam gyümölcsdarabokra, jégkockába fagyasztott mentára, de a gyümölcs sem lenne olcsóbb, mint ha üdítőt innánk....

Ötletek?


2012. máj. 23. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A valódi citrom karika és mentalevélnél nincs gusztább!
2012. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van szódásszifonod, töltsd bele abba a hozzávalókat, tedd hűtőbe, és jó kis habzó üdítő jön ki belőle.
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél zöldcitromot, sikáld le, vágd negyedekbe, ebből tegyél minden pohárka 2-3 darabot, rá a limcsi, adjál hozzá kis karamellizált cukrot és díszitsd mentalevéllel. A pohár szélét porcukorba is márthatod, szívószállal kínáld.
2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyenek a mai szódapatronok?

Erősek?

2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szódapatront rég használtam már, habpatront szoktam, az szerintem jobb, mint régen.
2012. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Limonádéba jég, fél karika citrom és 1-2 vékony kígyóuborka karika.3 cl vodka is mehetne bele poharanként.:)Kicsit furin hangzik de nagyon finom dinnyés beütése lesz és nagyon szépen mutat.

Sima limonádéba fagyasztott málna jégkocka helyett szintén nagyon finom, bár ez így már nem olcsó.

2012. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!