Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használ valaki Fagor fagyigépe...

Használ valaki Fagor fagyigépet? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki magamnak: [link]

Mennyire lesz jó minőségű a fagyi? Mennyire macerás a használat és a tisztán tartás? Bármi egyéb? Sosem használtam még fagyigépet, csak cukrászdai fagylaltgéppel dolgoztam még nagyon régen, de hát az elég más kategória.



2012. jún. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék, én ezt néztem ki anno:

[link]

érdekes, hogy látszólag ugyan az, nem kerül sokkal többe, de kétszer nagyobb az űrtartalma...??

mondjuk lehet, hogy csak a bruttó adatot írták ki, ebből a cégből kinézem

szóval engem is érdekelne a többiek véleménye :)

2012. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jé, ez érdekes, tényleg dupla annyi űrtartalmat írnak, pedig ugyanarról a gépről van szó. Csak mert van egy ICE-16-os is, de itt mindkettő 15-ös. Először azt hittem, ezért más, de nem lehet emiatt. Lehet, hogy valamelyik oldalon rosszul írják, nem tudom.
2012. jún. 16. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!