Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kovászos uborka 100 grammjáb...

A kovászos uborka 100 grammjában hány kalória van?

Figyelt kérdés
ugyanannyi mint a normál uborkáéban? (100g/11kcal)
2009. júl. 6. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszel cukrot bele mikor elteszed? Mert van aki tesz,akkor több kalóriát tartalmaz. Ha a boltira gondolsz,akkor nézd meg az papíron ami az üvegen van,biztos fel van tűntetve rajta. Ha nincs,akkor az összetevőket nézd meg,ha ott nincs cukor,csak só,ecet.. satöbbi satöbbi, akkor nem tartalmaz több kalóriát,mint a sima uborka. Remélem tudtam segíteni.
2009. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, fogalmam sincs egyébként úgy kaptam rokonoktól!
2009. júl. 6. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A kovászos uborka készítéséhez nem kell cukor. Víz, kenyér, kapor, legalábbis nálunk ez a recept, és a napon van megérlelve. A savanyú uborkához szoktak tenni esetleg cukrot, azt szokták tartósítani is. Szerintem nyugodtan ehetsz kovászos uborkát!
2009. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!