Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha szénsavas üdítőt fagyasztok...

Ha szénsavas üdítőt fagyasztok le, kimegy belőle a szénsav?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, kimegy.
2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ahhoz le kell fagynia teljesen? tehát kőkemény állapotba? vagy ha csak berakom, de nem hagyom, hogy megfaggyon akkor nem fog kimenni?
2012. júl. 5. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem akkor is gyöngülni fog az ereje, de nem akarok hazudni.

annyi biztos, ha megfagy, akkor eltűnik belőle a szénsav.

2012. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor marad a hűtőben való hűtés max fokozatra állítva. Köszi a válszokat!!!
2012. júl. 5. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
szívesen!
2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig berakom a fagyasztóba ha igazán hideget akarok inni vagy frissen vettem és nincs itthon behűtve semmi.kb 1,5- 2 óráig nem fagy be és jó hideg lesz. vagy segíthet ha magát a poharat fagyasztod le.
2012. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinyitás nélkül fagyasztod le a müanyag palackot, semmi baja nem lesz a szénsavnak. Rendszeresen csináljuk, ha utazunk a hűtőtáskában. Kiváltunk vele egy pár jégakkut. Ha kiolvad, ugyanolyan szénsavas mint fagyasztás előtt. Ez biztos,

saját tapasztalat.

2012. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek felbontva, van 5 flakon is 2 kóla 1 narancs 1 tonic meg 1 ásványvíz. Ezt a holnapi napon akarnám meginni, persze nem csak egyedül, mert este megyünk szalonnát sütni stb. Ha elviszem simán lehűtve akkor felmelegszik, ezért gondoltam a fagyasztásra. Lehet egyet lefagyasztok a többit csak nagyon meghűtöm.
2012. júl. 5. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondom, nyugodtan fagyaszthatod. A hus közé raktuk, és kibirt minden 24 órát, mig megérkeztünk. Arra vigyázz, hogy kifut, ha még nem teljesen olvadt ki a cola féle.
2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!