Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez most a Sparban...

Hogy is van ez most a Sparban az új Supershop programmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha jól értem, akkor amennyivel olcsóbb az akciós termék, annyi pontot leszívnak fizetéskor a Supershop kártyámról?? Merthogy megcsappant vagy 1500 ponttal a kártyám tartalma vásárlás után, pedig nem használtam fel a pontjaimat. Legalábbis nem kérdezték meg, hogy drága hülyének nézett vásárló, levehetek-e x pontot a kártyájáról.

És ha nem akarok élni a hűűűde szupi akcióval, magyarán nem akarok pontot áldozni, csak gyűjteni??



2012. szept. 10. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Csökknetve lett az alpból kapható pontok száma de nekem el nem tünt róla pont
2012. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alapjáraton én is úgy értelmeztem, hogy ha van kártyád, olcsóbban kapod és kész. De akkor marhára nem értem, hogy hova lettek a pontjaim?
2012. szept. 10. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma vásároltam, nekem több lett a pontom, nem vontak le semmit.
2012. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem a kasszás vonhatott le véletlen v a gép kutyult meg valamit. Még ott akkor szólnod kellett volna
2012. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Téged nagyon átvertek akkor, de ha megvan a blokkod, nézd meg, lehet hogy az össz árból levonták amit fizettél?
2012. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyit mondtak, hogy ezentúl nem 100, hanem 200 forintonként jár csak 1 pont és pl. cigire nem jár pont.

Ennyi a változás, és hogy van pár termék, ami csak annak akciós, akinek van kártyája.

2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legközelebb figyelni fogok! de legalább megnyugodtam, hogy nem "hivatalosan" működik így a levonogatás. A blokkon csak itthon vettem észre, hogy valami nem stimmel :S
2012. szept. 10. 16:40
 8/10 anonim válasza:
és a blokkon mutatja hogy levontak 1500 pontot? vagy esetleg nincs társ kártya a családban, mert akkor szoktak gondok lenni, hogy az egyik levonatja a másik meg nem tud róla!
2012. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor érdekes, ami ma történt : kb 20rongyos vásárlás, supershop odaadva, pénztáros kijelenti : NEM JÁR pont, mivel vettem egy (vagy két) akciós terméket. Hogyisvanez? Azokért nem jár? - Nem, az egész vásárlás után nem jár az akciós termékek miatt. Akkor kérek egy üzletvezetőt, a sor gyűlik, egyetlen kezdő pénztáros izzad, hívja a főnökét, aki kijelenti : igen, ilyenkor nem jár pont az egész vásárlásért! Mióta? - már kb nyár óta, mi is nem rég vettük észre ... Ahha, és hová is van kiírva, hol a tájékoztatás, mert nem láttam. - Az nincs, mondja, mi is nem rég vettük észre. Fasza, mondom, korrekt és sportszerű - KAZINCBARCIKAI SPAR egyébként. Érdekes ez így...
2012. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát nem tudom, de nálunk nem igy müködik! itt csak az akciósokra nem jár! de minden másra igen! szóval nem tudom :/
2012. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!