Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gofrisütőt érdemes venni?

Milyen gofrisütőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán különbség sütő és sütő között? Ha van, akkor mit figyeljek rajta, milyet keressek, milyet kerüljek? Előre is köszönöm a segítségeteket.

2012. nov. 2. 08:55
 1/3 Kitekati válasza:
100%

Szia kedves Kérdező.

Igen, több éves tapasztalatom alapján van különbség gofri sütők között. Saját pénztárcánkon éreztem meg. Ezért is írok, hogy talán másoknak is hasznos tanáccsal tudok szolgálni.

A lényeg, hogy ne sajnáld a pénzt egy jó gofri sütőre, én vettem már pár olcsót de nem tartottak sokáig és a gofri sem sült bennük szépen, kemények stb.

Ami nagyon fontos olyannak kell lenni a kiképzésének,hogy

- sütés közben ahogy kell a gofri megemelkedik a sütő teteje, így finom puha tészta lesz

- a másik aminek hasznád veszed, ha van rajta egy egyszerű kijelző, amin be tudod állítani hogy hány percig süsse, csipog jelez neked. Ennél a tapasztalatom , hogy az első adag az 3 perc a többi 2 perc alatt készre sül

Leírom neked a gép típust amit én használok három gyerek mellett több éve,nagy sikerrel :)

Moulinex szám ami a gép alján van AMD343/1PO-3405

Bevált receptem is van: [link]

A honlapon amit látsz gofriról fotót az a moulinex géppel készült.

- ami fontos a gyerekeim imádják ezt a rácsozást, lekvárral, pudinggal, túrós krémmel jól meg lehet kenni, a rácsokba bele lehet kenni plusz még sok hab és csoki öntett hm, nyami nagyon finom és guszta.

Pont tegnap készítettem a fenti recept alapján 22db jött ki belőle hát négyen vagyunk nem sok maradt, melegen ahogy sütöttem papázták.

Remélem segítettem. Ha van még kérdés igyekszek válaszolni. Szép napot.

2012. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fúúú, nagyon sokat segítettél, nagyon-nagyon köszönöm.

Jelenleg nincs kérdésem, ugyanis totál semmit sem tudok a gofrisütőkről, tehát kérdezni sem tudok:)

Viszont felírtam a márkát, amit írtál, és megpróbálok ilyet venni, délután megyek. Még ha pont ez a típusszámú nem is lesz, maradok a moulinexnél, hamár neked ennyire jó a tapasztalatod vele kapcsolatban.

Mégegyszer köszönöm, figyelni fogok azokra, amiket tanácsoltál.

2012. nov. 2. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jon be a link,pedig erdekelne.
2023. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!