Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eléggé beégtem az egyik...

Eléggé beégtem az egyik barátnöm (osztálytársam. ) előtt. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este nem vacsoráztam, és mielött suliba elmentem akkor sem.(persze fogat mostam) Éhes voltam, és tény, ha az ember éhes, szokott lenni ilyen szájszag szerüsége, szovall érzödött. Itthon még nem vettem észre, de amikor kérdeztem valamit egy barátnömtől (mostmár inkább csak osztálytársam), és akkor vettem észre. Hallottam hogy egy másik csajnak, akivel szintén elég joba vagyok, valami ilyesmit súg: "Olyan gusztustalan, idáig érződött a szájszaga".. a lány nem szolt semmit, csak rántott egyet a vállán, oda se nézett. Az a csaj aki ezt súgta, egyébként tényleg elég cinikus, mindenkit lefikáz, de most elkezdtünk jóba lenni, és azthittem a barátjának tekint... Szerintetek ö volt a bunko, vagy csak tulságosan magamra vettem?:/ Mit tegyek, eléggé beégtem...:/

2012. nov. 10. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez előfordulhat bárkivel... Ne sértődj meg rajta, és ne is agyalj ezen. Mindig legyen nálad rágó, nekem is, ha sokáig nem eszem, akkor saját magam számára is kellemetlen a lehelletem, ilyenkor bekapok egy rágót és kész.. (persze utána igyekszem enni vagy inni).


Én a helyedben amúgy távolságtartó, de udvarias lennék vele a továbbiakban, aztán majd kialakul.

2012. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Én kb ugytetem mintha mi sem történt volna, és kb. ő is.

Az a baj, hogy asuliban történt és ott (elvileg) nem szabad rágózni:/

Am nem szoktt velem előfordulni ilysmi, engem kb mintdki ugy ismer, hogy csinos, ápolt vagyok, ezért is volt kellemetlen:/

2012. nov. 10. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi előfordul. Amúgy van Tictac, az nem rágó :)
2012. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordul, nem lehetünk mindig 100%-osak. Viszont azt a csajszit szerintem kerüld a jövőben.
2012. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!