Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valami jó ötletetek...

Van valami jó ötletetek macskajajra?

Figyelt kérdés
Kicsit sokat ittam szilveszterkor -pezsgő,sör, bor,(enni nem ettem semmit,csak egy kocsonyát), amit újévkor egy malacsülttel koronáztam meg.

2013. jan. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a clubban.. Nekem a káposztaleves segített.. Mármint picit jobban éreztem magam tőle.. Amúgy a nap átvészelő programom: Felkelek eszem, fejfájás csillapító, alszom, felkelek eszek levest vagy valami zsíros kaját iszok egy nagy pohár innivalót és visszafekszem, ha újra felébredek ugyanez..
2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
káposztaleves? azt meg hogy?
2013. jan. 1. 18:23
 3/6 A kérdező kommentje:
zsíros kaját? mit? malacsültet?
2013. jan. 1. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz van. Csak pezsgőt ittunk,de abból sokat. Az alvás segít.Legalább addig nem fáj semmi.

Esetleg séta a hideg levegőn,hidegvizes zuhany.

2013. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Sok megoldás van . Igyál sok vizet és egyél sok zsíros kaját ( a malacsült kitűnő ) . Egy séta is segíthet és a hideg zuhany is . Elméletileg jó még a savanyú káposzta és az 1-2 üveg/ doboz sör is .
2013. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bődületes mennyiségű bárány, malacsült, hal, csirke (nem hiszek a babonákban) van... rengeteg... 3 hűtő van tele kajával... 70 nagyétkű vendégem lett volna... és csak 50-en jöttek el a buliba...
2013. jan. 1. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!