Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán jó pizzéria?

Nyíregyházán jó pizzéria?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Pizza maffia, Kemencés Pizzéria, Pizza Hat.
2013. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Don Papa a NyírPlázában. Legjobb!!
2013. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ha jó helyen akarsz enni, közel a vasútállomáshoz vagy a buszpályaudvarhoz a vonatod/buszod miatt, akkor: King Gyros & Pizza. Buszpályaudvartól 2 percre, vasútállomástól 6-7 percre van durván gyalog.


Többször is jártam ott a barátnőmmel, korrekt hely és a Juhász, Erdély pizzáik isteniek! Pizzéria és


2. Ha a főiskolához (kollégiumhoz) akarsz közel lenni, akkor Kemencés pizzéria, fantasztikusak, és 2000 ft felett 200 ft kupont kapsz, azonnal beválthatod, és ha vasárnap rendelsz, palacsintát is kapsz! Legjobb! Ja és 15 perc alatt elkészítik neked még a 40 centis pizzát is!!!!! Nem 30, nem 50, nem 60 p.! Sandra, Campus kolitól 10 perc séta. Házhoz szállítás is van.


3. Ha messze vagy mindkét helytől, mondjuk a Nyírpláza felé vagy járatos, akkor Don Papa! Nem annyira nagy szám, de a pizzájuk jó! Főleg a parasztos nevű pizza!


4. Ha tökmindegy hogy hol van a pizzéria, mert pl. helybeli vagy, akkor javaslom erősen a Momento pizzériát, ami a Vasvári Pál utcában van, van pl. Szecsuáni és Thai pizzájuk is, kicsit kínai menü feelingje van, próbáld ki, nem bánod meg!


5. Ha pizza-rendelgető típus vagy, akkor a Jafi pizzéria is jó, tőlük a Siti, a Parasztos, a Húsimádó, a Tenger Gyümölcse, és még rengeteg mégjobb pizzáik közül válogathatsz, és nem csak 24-28-40 cm-es méretet ismerik, hanem a Buli pizzaméretet is, ami 52 cm...... :D


6. A Tölgyes Pizzéria se rossz, igaz, mi csak 2x rendeltünk onnan.


Ha kérdésed van, privi :)

23/F

2013. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaffihoz még annyit, hogy ha meghaladod az 1000 ft-ot, akkor 1x 100 ft-os kupont, ha a 2000-ret is átléped, akkor 2x100 ft-os kupont adnak ajándékba, és 2000 felett másfél literes Ice Tea üditőt is! Csak 1 baja van, az hogy a kuponokat csak következő rendeléshez használhatod és 7 napon belül el kell használni, mert akkor kárba vész.
2013. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nemrég találtunk rá Nyíregyháza legjobb pizzájára!

[link]

mindent ver, toronymagasan! Kemencés, Don Papa, sehol nem vannak e mellett!

Don papát nem ajánlom, többször hidegen szállították ki a cuccot, és a feltéttel is spóroltak...

Kemencés korrekt, sokáig azt hittük, ez a legjobb, aztán véletlenül rátaláltam az expressz pizzára, lemos mindenkit a pályáról.

Úgy találtam rá egyébként, hogy január 1.-én már az 5ödik pizzériát hívtam, de mind zárva volt, ők viszont nem! :D azóta ők a favorit!

2014. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!