Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy csak társaságban tudtatok enni?

Figyelt kérdés

Feszült vagyok mostanában, és nem tudok enni. Van hogy egész nap nem éhezem meg. De rájöttem, hogy ha valakivel elmegyek egy étterembe, vagy akár egy egyszerű gyorsétterembe is, jól esik az étel, mindegy mi az.

Gondoltam arra is, hogy az a gond hogy én készítem el az ételt magamnak, de nem. Ha itthonra rendelek, akkor sem esik jól, csak ha valaki velem együtt eszik.

Azóta tart ez mióta sokat idegeskedek, de akkor nem értem miért jó mással enni.


Mi ez? Volt már ilyen valakivel? Mit tehetnék, nem kérhetek meg mindig valakit hogy egyen velem.



2013. márc. 12. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Deérdekes! Életembe nem hallottam még ilyet. Ált.éppaz h társaságban nem szeretnek enni pl szorongás miatt. Szentem érdemes lenne elmenni pszichológushoz. Vagy legalább összeköltözni vkivel.
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát összeköltözni nem fogok egy ideig senkivel, most sikerült elköltöznöm a barátomtól :) de azért köszi. pszichológust nem akarok ilyennel fárasztani.
2013. márc. 12. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privátot, és elmondom, hogy mit gondolok erről.
2013. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!