Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Pöttyös minden 5. nyer...

A Pöttyös minden 5. nyer nyereményjátékban hogy van ez a kuponos akció?

Figyelt kérdés
Le van írva a honlapon, hogy beválthatom a nem nyert csomagolásokat, de hol és hogy?!

2013. márc. 27. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltöltöd a kódot, és itt választasz, hogy milyen kupon kell: [link]

Van, ami, már 1 után jár, de van, ami csak 20 után.

2013. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen eddig értem. de hogy válasszak? csak az van ott, hogy ugrás a weboldalra, amin nincs erről semmi..:/
2013. márc. 28. 09:49
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy csak úgy van, hogy bemegyek pl a McCaféba, viszem a csomagolást és akkor adnak egy olyan sütit ingyen, ami oda van írva?
2013. márc. 28. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Példa: Rámész arra, hogy akár már egy kódért válaszható százalékos kedvezménykupon. Azon belül mondjuk sport és kaland. Ott kinézel egyet, ami neked kell, és arra kattintasz, hogy ezt választom. Tovább nem tudok segíteni, mert én nem vagyok regelve, meg kódokat sem töltök fel.
2013. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem a tovább a honlapra kell neked


hanem feltöltöd a kupont,kupon beváltása,megkeresed amit szeretnéd,én pl állatkerti belépőt kértem előbb,kiválasztottam,hogy 1-et fizet 2-t kap,felnőtt,majd kinyomtattam a kupont (sima a4es lapra)

és amikor megyek az állatkertbe,viszem az a4es lapot,és adnak 1 belépő áráért 2 jegyet

2013. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!