Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen tartós élelmiszert...

Milyen tartós élelmiszert érdemes venni rászorulóknak, illetve milyen tartós élelmiszerek vannak még?

Figyelt kérdés

Az iskolai alapítvány gyűjtést rendez decemberbe.Tartós élelmiszert és ruhát lehet vinni.Jó dolog segíteni azoknak akiket tudunk,és biztos,hogy ez jó helyre kerül ezért a szüleimmel szeretnénk tartós élelmiszert venni.Illetve szétnézünk itthon és pár ruhát ami már kicsi,de hordható elviszünk nekik.

Milyen tartós élelmiszert érdemes vinni?És milyen tartós élelmiszerek vannak ezeken kívül:tészta,rizs,lencse,bab,sárgaborsó?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. okt. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én konzerv készételekt szoktam adni ilyen esetekben

(babfőzelék, húsos kaják, székelykáposzta....)

2009. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Liszt,cukor,olaj,krumpli,szàrazbab,konzervek.Ez van àltalàban egy ilyen csomagban,plussz zacsis levesek,meg kevés tartos édesség,vagy szörp
2009. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szép dolog, hogy segítetek a rászorulóknak!

Amúgy mindenféle konzerv: májkrém, vagdalt hús, konzerv-főzelékek...

2009. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

De egyéb csak pár dolgot fogunk adni,mert mi sem vagyunk milliomosak.Sőt,főleg h most került fel Pestre tesóm és egy így elég sokba van nekünk.De nekünk legalább van miből adakozni,így segítünk egy kicsit.

2009. okt. 7. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gesztus tőletek, amit tesztek. Én azokat az élelmiszereket tartom ilyen esetben jónak, amik alapélelmiszerek, olcsók, így többet lehet belőle adni, pl a liszt, cukor, étolaj, száraztészta, dió, mák, szárazbab, olcsó konzervek nagyon jók, de ha kicsit fel akarjátok dobni a csomagot, mehet a csomagba puding por, keksz, meg kávé is. Háztartási vegyiárut is bele lehet tenni, pl szappanokat, mosóport, ilyesmit.
2009. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én alapjában véve konzerv ellenes vagyok, így másnak se ajánlom. Ezért én inkább kakaót, aszalt gyümölcsöt, müzlit, házi lekvárt, száritott gombát, mogyorót, diót tennék a csomagba.
2009. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csupa olcsó dolog... :-)
2009. okt. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyko az Interspárnál is szokott ilyen lenni, én ilyeneket szoktam nekik adni: liszt, cukor, étolaj, tészta, konzerves készétel, szárazkolbász, rizs, hüvelyesek, stb.
2009. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!