Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet két hétig müzliszeleten...

Lehet két hétig müzliszeleten élni? Úgy, hogy utána meg előtte normálisan táplálkozott az illető?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, regényt írok, az egyik szereplőmről. Csak érdekelne, hogy valós helyzetben ez megvalósítható-e. A karakterem NEM fogyózik.
2013. jún. 15. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Én a műzlit amúgy is utálom,nem hiszem,hogy ez megvalósítható lenne.Aki ilyeneket kérdez tőllem,annak azt tanácsolom,egyen normális ételt!Azzal a tejben áztatott fűrészporral úgysem lehet jóllakni.
2013. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elolvastad te egyáltalán a kérdést? Ki a fenét érdekel, hogy te utálod? A kérdésem szempontjából ez lényegtelen, mert én akarok így élni, hanem regényt írok.

Egyébként meg nem fűrészpor, vannak benn emészthető dolgok, sokkal inkább, mint egy UPdate virsliben.

2013. jún. 24. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Az UPtade ételektől is borsódzik a hátam,szóval azt sem fogyasztok.A kérdésedre a válasz,a szervezeten múlik minden,ha bevállik,oké!
2013. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy táborban, egy hétig, csapvíz napi 3 műzliszelet. Abban a helyzetben környezetben képtelen voltam enni, ez anno 4-5 éve lehetett 17 évesen :-D kibírtam
2015. ápr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!