Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Coca Cola...

Mi a különbség a Coca Cola light és Coca Cola zero között?

Figyelt kérdés
Mert én semmi különbséget nem érzek, és mindkettő cukormentes kóla.. Szóval?
2008. júl. 2. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, bár egyszerre nem ittam bele mindkettőbe, de úgy vettem észre, a zero "édesebb", a light kevésbé van túlízesítve.. Bár a zero is cukormentes, de túl édes az ízlésemnek.
2014. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A külömbség ízben semmi az összetevők ugyanazok és mindenből ugyanannyi van benne. A külömbség csupán annyi, hogy a light colát lady cokenak hívták és ezért a pasik nem mertek iylet rendelni. Ezért megalkották a zerot. Ugyanaz tartalmilag, csak a neve más.
2015. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Inkább csak marketing!Mint a női,mint a férfi vásárlóknak a figyelmüket megakarják ragadni ezzel a "Zero" és "Light" címkével.A Zero sokkal férfiasabb hangzású,míg a Light olyan nőies...Egyébkent az ízük ugyan olyan és az összetevők között sincs nagy különbség.
2017. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Anonimus71 válasza:
11%
Egyik szarabb mint a másik! Az eredeti változat az igazi!
2017. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 senevemsecimem válasza:
A light és a zero eltérő édesítőt tartalmaz valószínűleg. Én lightot ittam, míg lehetett belőle frisset kapni, ugyanis a zerotól a szó szoros értelmében megfájdul a gyomrom. Sajnos a light a rányomtatott, kb. hat hónapos minőségmegőrzési idő helyett max. 1-1.5 hónapig iható, utána keletkezik benne valami kellemetlen mellékíz, amitől sokunk számára ihatatlanná válik. Viszont hónapok óta nincs friss light sehol...
2018. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
14 miért lenne sz@rabb mint a másik te nagyon hülye vagy én meg nem isszom meg cukrosan
2022. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!