Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan italt aminek...

Tudtok olyan italt aminek olyan íze van mint az energia italnak?

Figyelt kérdés

Egyszer ittam energia italt amikor nagyon fáradt voltam.Nagyon ízlett, de csak az íze kedvéért nem szeretném inni, mert hát ugye koffeines. Tudtok olyan italt aminek olyan az íze mint az energia italnak de nem, energia ital?:D

(ilyen szénsavas Tutti Frutti :D) Előre is köszi:)



2013. szept. 22. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a faluba nálunk a fagyizóban van Red Bullos fagyi,az íze ugyanaz mint az energia italnak,talán kicsit savanyúbb,meg a színe is hogy koffein van -e benne azt nem tudom.
2013. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyre több helyen kapható az Ippon nevű energiaital. Elvileg nem tartalmaz koffeint taurint, ginsenggyökérrel pótolják a koffeint. 170 Ft körül van egy doboz.
2013. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthon ilyen üdítő nincs még! De most már vannak olyan energiaitalok amiben nincs se koffein, se taurin és olyan tutti fruttis ízük van! Meg sok olyan energia ital van aminek nem tutti fruttis íze van és nincs benne se koffein, se taurin. Olvasd el a dobozokon a szöveget! Van gyerek energia ital is az Adrenalintól. Van a Monster Rehab ital, meg még sok sok ilyen van! :)
2013. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CartmanHUN válasza:
76%
Már 2 éve iszom a Well&Plus nevű Kékforrás ízesített ásványvizet. Két féle van belőle, az epres-kiwis és az almás-körtés. Én az epres-kiwiset szoktam inni, annak egy kicsit hasonlít az íze. Próbáld ki, nagyon finom.
2013. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!