Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy Kóla vagyis hát Üdítő...

Egy Kóla vagyis hát Üdítő automata hány kiló lehet körülbelül? Voltak ugye olyan halálesetek, hogy rádőlt valakire és meghalt, de nem tűnnek olyan nagy súlyúaknak.

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tűnnek olyan nagy súlyúaknak"


A cégnél ami van, abban van 6 féle üdítő fajtánként 50 db fél literes palack, csak ez 150 kg, plusz a gép súlya.

Együtt szerintem legalább fél tonna, mint egy kisebb autó.

2013. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
váó, durva
2013. okt. 21. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél tonnát kicsit soknak tartanék, persze függ a méretétől, stb. Én 2-300 kilóra tippelnék. Üresen 2 ember megemeli szerintem.


De egyébként ha csak 20 kiló nekicsattan a fejednek 2 méteres magasságból, már attól is ottmaradsz.

2013. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van ahol írnak súlyokat is:

[link]


A cégnél ekkora kóla automata van, én ezt tippeltem 300 kg-ra!

[link]


Az első linken a Rondó, vagy a Sfera hasonló méretű, és arra már 290 kg-ot írnak. (Kérdés, hogy üresen vagy tele?)

2013. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!