Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Naturland zöld teája tényleg...

A Naturland zöld teája tényleg csak utánzat?

Figyelt kérdés
rávettem magam hogy éljek picit egészségesebben, vettem magamnak zöld teát. a naturland termékét vettem. most azt mondták nekem chaten hogy a naturlandos csak utánzat, n em igazi zöld tea. én most nem tudom, végülis ez egy elég híres cég, gyógyteáikat viszik is szerintem sokan, 400 forintot fizettem ezért a teáért tényleg csak utánzat lenne? nem tudom mit gondoljak
2009. nov. 13. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehetne zöld teát "utánozni" - olyan nincs.
2009. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A filteres alapból nem jó,inkább szálasat vegyél!Bp-i vagy?
2009. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyi baromsággal kábítják egymást az emberek a neten, nem kell mindenkinek mindent elhinni!!!

Gondolj már bele : a tealeveleket hogyan lehetne "utánozni"???... (Max. másik zöldtea levelekkel?)

Elég nevetséges...


A Naturland tényleg egy neves, nagy cég, nem fogja megkockáztatni a hírnevét hamisítással, vagy rossz minőségű termékkel.


Nyugodtan vedd továbbra is, hidd el, az van benne, amit ráírtak!

2009. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vidéki. olvasgattam hogy a szálas sokkal jobb de gondolom a filteres is csak ér valamit...
2009. nov. 13. 23:02
 5/11 A kérdező kommentje:
rendben, nem veszem állandóan, de most kipróbáltam és gondoltam ha már veszek ne vegyek túl "gagyit" aztán utána mondta nekem valaki hogy rosszul választottam..de rendben tényleg elég valószerűtlen, köszönöm a válaszokat
2009. nov. 13. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a filteres tea is, semmi baja sincs annak sem!
2009. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok a filteres is ér valamit,de a szálas tea hatása erösebb a filteresé meg gyengébb,ennyi!
2009. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az igazi, megbízható zöld tea csak a száras. olyat nézz, amire rá van írva, hogy származási hely kína.


és nem száLas, hanem száRas! :D

2009. nov. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keserű, olyan, hogy ha megiszod összehúzza a szádat? Akkor eredeti, de mivel ez filteres ezért gyengébb, így gondolom nem olyan keserű.

Utálom a zöldteát, akármit teszek bele nem lehet elvenni azt a hülye, de intenzív keserű ízét.

2009. nov. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én már hónapok óta Naturlandos zöld teát fogyasztok, szerintem jó márka és nem gagyi 200 forintos olcsó. Viszont azt nem is tudtam, hogy a száras az erősebb. Hol lehet kapni és mennyiért? Budapesten?
2013. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!