Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mennyire foztok, esztek...

Ti mennyire foztok, esztek egeszsegesen? Odafigyeltek az alapanyagokra? Van bunos kedvencetek?

Figyelt kérdés
Oszinte valaszokra lennek kivancsi. Koszonom.
2013. nov. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az egészséges étkezés nagyon fontos nekem, mivel vegetáriánus vagyok. Igen, odafigyelek a jó minőségű alapanyagokra, de ettől függetlenül nem sanyargatom magamat - egy kis csoki, popcorn ha megkívánom miért ne férne bele? Amíg nem napi rendszerességgel tömi magába az ember, addig nem baj.
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak természetes alapanyagokból, fűszerekkel főzök. Nem veszek bolti, kész vacakokat. De nem is hiszek azoknak a propagandáknak, hogy mi egészséges, mi nem. Pár évente mindig változnak a tudósok véleménye.

Mindent eszünk változatosan: tejet, tojást, húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket. Fehér kenyeret, szalonnát is.

Senki nem elhízott a családban, senkinek nincs semmi betegsége.

2013. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt tartom egészségesnek, amit én főzök az általam vásárolt alapanyagból, és nem félkész- kész ételként veszem meg. Amit megfőzök, azokban nincsenek tartósítószerek, meg adalék-anyagok stb. stb.


Bármit megfőzök, amire ráéhezek, és igen, alapjaiban zsírral főzök, az olajat csak sültkrumpli, vagy rántott cuccok sütésére használom (ahol gyorsan tönkremegy és kidobandó a sütésre használt olaj).

2013. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem foglalkozom az egészséggel. Mindig azt főzök/eszek, amit éppen kívánok. Mindemellett rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem, mivel szoktam kívánni őket. De egyébként vásárlásnál anyagi szempontok alapján döntök.


Bűnös kedvenc, imádom a sajtokat, a sört, és giroszt jó sok tejfölös szósszal. Van is rajtam pár kiló felesleg.

2013. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!