Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Küldenétek paleolit-diétás...

Küldenétek paleolit-diétás recepteket?

Figyelt kérdés

Itt a legújabb táplálkozási ajánlás, ami meggyőzött engem, hogy egészségünk csak az ősi táplálkozási móddal állítható helyre. Alapelvek: állati fehérje, gyümölcs és zöldség fogyasztható / kivéve a keményítő tartalmú zöldség /, de nem fogyasztható semmiféle gabona és gabonaszármazék, hüvelyes, tejtermék és készétel. Persze nem drákói szigorral, lehetnek engedmények.

Pl: grillezett hal párolt zöldségkörettel, vagy görög saláta keménytojással...


2009. nov. 23. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Paleolit diétás recept?

Hát, fogsz egy jókora bunkót, és elindulsz gyüjtögetni...mert a bogyó ugye nem szalad el ellentétben a mumuttal.

Amúgy biztosan jó ez az új divat, de én nem adom a mákos tésztámat, sem a vajas kiflimet kakóval!

2009. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak hogy végre egy értelmes válasz is szülessen a kérdésre: [link]


én 2 napja kezdtem el ezt az étrendet és annyira jó hogy végre annyit ehetek amennyit akarok és nem alszom el fél óra múlva,nem fáj a hasam!szóval nagyon tetszik egyántalán nem hiányzik a gabona (még)

2010. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linkeket, már gyűlnek a kipróbált receptek. Mind a ketten lefogytunk a férjemmel és jól érezzük magunkat...

:)

2010. jún. 10. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő volt a fogyás, és mennyit adtatok le?:) Ill. sportoltatok valamit mellé?:)
2012. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálam látványosabb az eredmény, mint a férjemél / ő nem tud teljesen lemondani a kenyérről, krumpliról/, fél év alatt lassan lekúszott 10 kiló, pedig jó kis húsokat, kolbászokat, rántottákat készítek sok zöldséggel. Most már 3 éve tart ez, soha nem éhezem. Álmaim súlyánál kevesebb is vagyok, ismerőseim közül le is sajnálnak ezért, de rendkívül frissnek érzem magam. Sportolni nincs időnk, de fizikai munkát végzünk. Azonkívül sokat szeretek gyalogolni, kertészkedni. Ajánlok egy remek oldalt, amit naponta nézek a Facebookon:

[link]

[link]

2013. febr. 28. 10:58
 7/7 anonim válasza:
Szia! itt mindent megtalálsz! [link]
2013. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!