Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Teljesen...

Mit tanácsoltok? Teljesen összevissza érkezem

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a munka és egyetem mellett nem marad sok időm és kedvem főzőcskézni. A menzás kaja nem ízlik, oda nem járok, így mégis inkább magam főzök. Mivel nagyon vékony vagyok, de gyors az anyagcserém, ezért egyszerre nem is tudok sokat enni. Ma pl ettem egy péksütit, egy banánt, egy fél grillcsirkét összekevertem salátával. De fáj már a hasam, mintha éhes lennék, egész nap ez van, de semmihez sincs étvágyam. Egyszerűen erőm nincs rendeset főzni, de már elegem van a mirelit kajákból és ezért sokszor nem eszem rendesen...mit tanácsoltok? Milyen ételeket? Most is tudom, h el kell mennem vmi ennivalót venni, de nem tudom mi az amit szívesen megennék...Tudom h nem egészséges ez az életmód de nem tudom h változtassak rajta, mert egyszerűen sokszor semmi kedvem enni pedig éhes lennék
2014. jan. 3. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
összevissza étkezem, bocsánat
2014. jan. 3. 20:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek enni, ha nem vagy éhes. Majd csak elmúlik ez az élet.
2014. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!