Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki speciális étrendet követ,...

Aki speciális étrendet követ, pl. paleo, szénhidrátdiéta, az vendégségben hogy oldja meg az étkezést? Előre bejelenti, hogy mit eszik és mit nem? Vagy olyankor kivételt tesz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy jelentem be, kiválogatom, ami kell nekem.
2014. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak mondjuk húst nem eszem (pluszban válogatós vagyok), vagy csinálnak nekem külön kaját, de nem várom el tőlük, ha nem, akkor max. vajaskenyeret eszem. vagy semmit, általában úgysem vagyok éhes.
2014. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én majdnem vega és majdnem paleós vagyok egyszerre :D Hmmm... Attól függ. Anyósnál enyhén válogatok, de nem nagyon, mert átkozottul jól főz és süt, átlépve azt a szintet, amikor még az amúgy igen szigorúan vett gluténtilalmat is felfüggesztem :D Elsősorban hedonista volnék, no. Viszont húst maximum házit ad nekünk, mert tudja, hogy nem eszünk boltit semmiképp. Úgyhogy többnyire vega étellel vár minket.

Nagynéném automatikusan paleós stílusban fogad (neki sosem írtam elő semmit s ha tudnátok, mit tett értünk, megértenétek. ő tehet bármit), de ez sajna húst jelent, amit nem bírok hosszabban, na olyankor szoktam áttérni a nyers zöldség evésére, más alkalmas étel hiányában :D

Továbbá bárhova megyek, mindig viszek saját ételt.

Nem szoktak problémáim lenni. A boltokkal sokkal rosszabb, ott alig tudok megvenni valamit útközben. Ezért is készülök nyaraláskor saját étellel, jópár napra. Nem nehéz, táplálkozásom zsír alapú, rengeteg kalória elfér kis helyen, ami jó, mert motorral szoktam utazni :) De ez a vendégségekre is igaz :)

Azt viszont bejelentettük már, hogy bolti húst nem eszünk, jól fogadják azt is.

2014. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha vendégségbe megyek, direkt nem tartok ketogén napot, bár az itthon sem szokott sikerülni :D Egyszer viszont beugrottunk anyóshoz ilyenkor. Pont házi kacsatepertője volt... A boltban pedig sajtkóstoló... Vannak egészen tökéletes helyzetek, azt kell mondjam.
2014. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ milyen vendégségbe vagy kihez. Szerintem. Én egyszer meghagytam anyósom főztjének felét, mert előtte tele ettem magam a saját sütésű pizzával. és azóta azt hiszi rosszul főz, és nem főz nekem....
2014. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!