Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek melyik tea jön be...

Nektek melyik tea jön be pickwik lipton vagy saga? Nekem a pickwik, igazából annyira elüt az íze a másik kettötől h egy lapon sem említeném őket, de ez az én véleményem, am az epres meg a citromos a kedvencem a pickwikből, na ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Kinek melyik? :-)
2014. febr. 27. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a pickwik citromos, az epreset nem szeretem mondjuk amúgy sem szeretem az epres dolgokat :) Nem vagyok egy nagy teàs, de egy hideg téli estén egy bögre forró citromos teánál milehet jobb?!:)
2014. febr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pickwik és hasonlók gagyi a köbön. Aroma az egész. Jó nagy paraszt vakítás. Óccsó és vegyék!
2014. febr. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a Pickwick teák, nagyon jók! Az epres, citromos, barackos, stb... lényegében mindegyik ízlik nekem!

A Lipton is nagyon jó!

A Saga teát még csak egyszer ittam, de az is ízlett!

2014. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon teás vagyok :-) imádom a pickwiket :-) még a szilvás fahéjas is finom :-) meg van a lidlbe egy tea siti a márka neve csak a lidlben kapható és 150 ft,de az a tea annyira finom ..vetekszik a nestea val meg a tobbi markas itallal ..nagyon finom és fele annyi,mint a tobbi tea... Nem gagyi szar ,mint ahogyan a tobbi 100 ftos tea,mint pl a pennys tea..az még a torkomat is csípni szokta nagyon rossz ,de ez nagyon joooo a lidlös,es van zoldtea,barackos,es citromos változata is! Kóstoljatok meg mindenkepp! :-) :-)
2014. febr. 27. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, mintha én írtam volna! :)


Én is nagyon szeretem a Lidl-s Siti teát. Mindig azt szoktam ott venni! A zöldteásat, barackosat, citromosat.

A Nesteás innivaló is nagyon finom! :)

De ahhoz képest, hogy ez a Siti nem egy nagy márka, meg olcsó is, de ez a legjobb az ilyen fajta teák közül!

Én is nagyon szeretem a teákat!

Még ami nagyon finom Pickwick tea az a meggyes-joghurtos! :)

2014. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez a siti tényleg elképesztő :-) nagyon finom ,de sokan azért nem kostoljak meg,mert h ami olcsó az biztos nagyon gagyi ,de ez nem az ! :-) tényleg vetekszik az íze a nesteaval :-) a zöldteás az én kedvencem is :-)
2014. febr. 28. 11:47
 7/13 A kérdező kommentje:
örülök h találtam valakit aki siti tea rajongó :-) :-)
2014. febr. 28. 11:48
 8/13 Süle Dominik ***** válasza:
28%

Egyet értek a siti tea tényleg finom

ami még finom az a lipton szerintem a pickwick nem vettekedhet a liptonnal a.pickwick egy undi olcsó cukros iztelen szemétbe való f***ság.

a lipton egyébként nem rossz csak profin kell izesiteni ennyi!!!!!


Lázár Zsolt voltam csak az unoka tesom nevét használom aki elismerte hogy a lipton finomabb

2014. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát :-) az a tea amit már profin kell ízesíteni az már ott nem jól kezdődik...a pickwik teának nagyon jó íze van és épp ez az h a tea ízét lehet érezni benne ,nem a cukrot meg a citromlét!!!az a tea aminek cukor meg citromlé nélkül nincs semmi íze az bakfitty..már nem jó.. :-) :-) persze cukor meg citromlé nélkül nem finom egy tea ,de a pickwiknek nagyon jó gyümölcs íze van ...cukor meg citromlé nélkül is :-)
2014. márc. 4. 22:30
 10/13 Süle Dominik ***** válasza:

Én egy 3 éve ittam pickwicket valami elképesztő szar egy ocska szemét.

Én igazábol 1 éve kiprboltám a liptont és isteni volt ősszintén ami még izlett az a Novak tea

2014. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!